Jump to content

Four Rings Fest 2011 - 5η Χρονιά - Σέρρες.


Recommended Posts

ποπο! 4 ταχυτητες πατιναρισμα!! κολοδισκος τα επαιξε τελειως!!!:sSc_jawdrop2:

φτιαξε δισκοπλατο επιγοντος....

λεω κ εγω τοσο σπινιαρισμα ουτε κ το δικο μου δεν εχει !!!!

:icon_turbo:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένα μεγάλο ευχαριστώ και απο εμένα. Κατάφερα και ήρθα στο πρώτο μου FRF (και με τον πιό φανατικό αουντάκια το γιό μου!!!). Μας κάνατε και περάσαμε υπέροχα. Η ιδέα για την απονομή μεταλλίων ήταν όλα τα λεφτά(όλοι μέσα μας καμαρώνουμε και περιμένουμε ένα μετάλλιο :JC_OMG_sign: άχ δεν το πιστεύω για μένα είναι αυτό δεν έπρεπε :sFun_drool2: ). Περιττό να σας πώ , πως το μετάλλιο δεν το βγάζει ο γιός μου απο πάνω του(ούτως ή άλλως μαζί ''τρέξαμε'' οπότε το μισό είναι δικό του!!!). Και πάλι ευχαριστώ όλους εσάς που μας κάνατε να περάσουμε υπέροχα!

 

Ρένο τώρα ξέρεις κι εσυ γιατι κολλήσαμε σε αυτό το παρεάκι.... :sHa_thumbgoodjob:

(κι ας μην πήραμε μετάλλιο) :Party_fest39:

Link to comment
Share on other sites

Σιμο φιλε πιστεψε με σαν να ησουν εκει πραγματικα ουδεποτε ειχα σκεφτει οτι θα λειψεις απο εκδρομη και δη πανελληνια αλλα να εισαι σιγουρος οτι αναμεσα στα αυτοκινητα ηταν και το δικο σου και αναμεσα στα πανο ησουν και εσυ και η Λενιο...

 

 

..κοιτα μπροστα εσυ (ποιο μπροστα απο εμας) οπως ξερεις και θα ερθεις σε πολλες πανελληνιες το αντιθετο με εμας τους περισσοτερους που δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει δυστηχως.

 

 

υγ θα προσπαθησω να ανεβω καποια στιγμη οπως σου ειπα ,μακαρι :LaieA_050:

Τσσουλη το μυαλο και η καρδια μου ηταν εκει και το ξερεις :new_iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Ενα club δεν σου προσφέρει χαρα, δεν σου προσφέρει υπέροχες στιγμές.... δεν σου προσφέρει ολα αυτα που ζήσαμε μαζι στις Σέρρες!!!! γιατι δεν είμαστε ενα club μονο... είμαστε μια υπέροχη παρέα κ οτι κ αν κάνουμε είναι φανταστικό!!!!! θα ηθελα ν ευχαριστησω τους διοργανωτές για την πολύ καλη διοργάνωση!!!! αληθεια δεν μπορουμε να κανουμε και ενα frf2011,5 δεν μπορω ν περιμενω μεχρι του χρονου!!!! :sSa_worried3:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ενα club δεν σου προσφέρει χαρα, δεν σου προσφέρει υπέροχες στιγμές.... δεν σου προσφέρει ολα αυτα που ζήσαμε μαζι στις Σέρρες!!!! γιατι δεν είμαστε ενα club μονο... είμαστε μια υπέροχη παρέα κ οτι κ αν κάνουμε είναι φανταστικό!!!!! θα ηθελα ν ευχαριστησω τους διοργανωτές για την πολύ καλη διοργάνωση!!!! αληθεια δεν μπορουμε να κανουμε και ενα frf2011,5 δεν μπορω ν περιμενω μεχρι του χρονου!!!! :sSa_worried3:

 

xaxaxaxaxa....είσαι τρελός λέμε,τέλος.!!!sHa_sarcasticlol.gif

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπα και πιο πριν, η διοργανωση ηταν αλλου... Ολα τα παιδια που γνωρισα κουβαλανε πολυ μουρλα (λες και δεν φαινεται απο το υλικο :sHa_sarcasticlol: ) και ευχομαι και γω, το 2012 να γινει ενα ακομα πιο δυνατο event με ακομα μεγαλυτερη συμμετοχη και να μπορεσω να ερθω ξανα...

Link to comment
Share on other sites

ποπο! 4 ταχυτητες πατιναρισμα!! κολοδισκος τα επαιξε τελειως!!!:sSc_jawdrop2:

 

φαινεται-ακουγεται το πατινάρισμα εντονα ακόμη και στο βίντεο (όχι από το πάτα-αφηνε απλά...θα μπορουσε να ηταν δικινητο κ να σπινιάριζε...από το πόσο γρηγορα ανεβάζει στροφές ειδικά στην 3η...λες και ειναι 500αρι 2χρονο μηχανάκι.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά, βάλτε μπόλικο υλικό να δούμε κι εμείς, που δυστυχώς χάσαμε, αφού δεν καταφέραμε να έρθουμε στο φανταστικό αυτό event...sHa_thumbgoodjob.gif

Link to comment
Share on other sites

Ενα club δεν σου προσφέρει χαρα, δεν σου προσφέρει υπέροχες στιγμές.... δεν σου προσφέρει ολα αυτα που ζήσαμε μαζι στις Σέρρες!!!! γιατι δεν είμαστε ενα club μονο... είμαστε μια υπέροχη παρέα κ οτι κ αν κάνουμε είναι φανταστικό!!!!! θα ηθελα ν ευχαριστησω τους διοργανωτές για την πολύ καλη διοργάνωση!!!! αληθεια δεν μπορουμε να κανουμε και ενα frf2011,5 δεν μπορω ν περιμενω μεχρι του χρονου!!!! :sSa_worried3:

 

(+1) :sHa_thumbgoodjob:

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε μια μέρα έλειψα και το κάνατε τρελοκομείο εδώ μέσα ???? Τι να λέμε τώρα, για άλλη μια φορά χαλάλι την ταλαιπωρία χαλάλι και τα λεφτά που φάγαμε και ας μην έχουμε από Δευτέρα να φάμε. Όπου και να μαζευτούμε τελικά θα γίνεται χαμός, θα πέφτει το γέλιο της αρκούδας και θα περνάμε καταπληκτικά.

Πανούλη , ρε κουφάλα όπως πας θα σε πάρει το STAR για βραζιλιάνικες σαπουνόπερες με τον Χοσέ Αντώνιο Κονιόρδο, τον Ενρίκε ντε λα Βέλος και πολλούς άλλους μετρ του αισθήματος !!!!

 

Υ.Γ. Τον Νοέμβριο κάτι πήρε το αυτί μου για FRF 2011 part 2................ :sFun_nahnahna3:

 

Audi Sport Club Rules

Link to comment
Share on other sites

+1... Το 6 MPS ειναι 4κινητο και 2600cc... Το 3αρι ειναι FWD 2.3t...

 

Το ίδιο μοτέρ φοράνε και τα 2 Γιώργο. 2261cc 260 άλογα. Απλά όπως είπες το 3 MPS είναι προσθιοκίνητο και το 6 MPS 4κίνητο.

Link to comment
Share on other sites

Ενα club δεν σου προσφέρει χαρα, δεν σου προσφέρει υπέροχες στιγμές.... δεν σου προσφέρει ολα αυτα που ζήσαμε μαζι στις Σέρρες!!!! γιατι δεν είμαστε ενα club μονο... είμαστε μια υπέροχη παρέα κ οτι κ αν κάνουμε είναι φανταστικό!!!!! θα ηθελα ν ευχαριστησω τους διοργανωτές για την πολύ καλη διοργάνωση!!!! αληθεια δεν μπορουμε να κανουμε και ενα frf 2011,5 δεν μπορω ν περιμενω μεχρι του χρονου!!!! :sSa_worried3:

εσύ θέλεις να μας ξεκάνεις μου φαίνεται....

(να το κανονίσω???....εύκολο είναι!!!!):sCo_hmmthink:

 

Καλά ρε μια μέρα έλειψα και το κάνατε τρελοκομείο εδώ μέσα ???? Τι να λέμε τώρα, για άλλη μια φορά χαλάλι την ταλαιπωρία χαλάλι και τα λεφτά που φάγαμε και ας μην έχουμε από Δευτέρα να φάμε. Όπου και να μαζευτούμε τελικά θα γίνεται χαμός, θα πέφτει το γέλιο της αρκούδας και θα περνάμε καταπληκτικά.

Πανούλη , ρε κουφάλα όπως πας θα σε πάρει το STAR για βραζιλιάνικες σαπουνόπερες με τον Χοσέ Αντώνιο Κονιόρδο, τον Ενρίκε ντε λα Βέλος και πολλούς άλλους μετρ του αισθήματος !!!!

 

Υ.Γ. Τον Νοέμβριο κάτι πήρε το αυτί μου για FRF 2011 part 2................ :sFun_nahnahna3:

 

Audi Sport Club Rules

 

:hysterical: :hysterical: :hysterical:

Πασχάλη κλαίω.....

Edited by panthir
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο μοτέρ φοράνε και τα 2 Γιώργο. 2261cc 260 άλογα. Απλά όπως είπες το 3 MPS είναι προσθιοκίνητο και το 6 MPS 4κίνητο.

 

Αληθεια; Ειχα την εντυπωση οτι το 6αρι φορουσε 2.6 μοτερ...

Link to comment
Share on other sites

εσύ θέλεις να μας ξεκάνεις μου φαίνεται....

(να το κανονίσω???....εύκολο είναι!!!!):sCo_hmmthink:

 

 

 

ναι ναι ναι!!! έτσι κ αλλιώς καλλίτερα ν τα φάμε εμείς.... παρά να μας τα πάρουν!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά εγώ ακόμη φοράω το μπλουζάκι FRF2011 δεν το έχω βγάλει από πάνω μου!!! αρνούμαι να προσγειωθώ στην πραγματικότητα!!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Καλά εγώ ακόμη φοράω το μπλουζάκι FRF2011 δεν το έχω βγάλει από πάνω μου!!! αρνούμαι να προσγειωθώ στην πραγματικότητα!!! :thumbsup:

 

:sHa_thumbgoodjob:

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι ναι!!! έτσι κ αλλιώς καλλίτερα ν τα φάμε εμείς.... παρά να μας τα πάρουν!!!!

+1000

 

Καλά εγώ ακόμη φοράω το μπλουζάκι FRF2011 δεν το έχω βγάλει από πάνω μου!!! αρνούμαι να προσγειωθώ στην πραγματικότητα!!! :thumbsup:

 

:sHa_thumbgoodjob:

Link to comment
Share on other sites

Ενα club δεν σου προσφέρει χαρα, δεν σου προσφέρει υπέροχες στιγμές.... δεν σου προσφέρει ολα αυτα που ζήσαμε μαζι στις Σέρρες!!!! γιατι δεν είμαστε ενα club μονο... είμαστε μια υπέροχη παρέα κ οτι κ αν κάνουμε είναι φανταστικό!!!!! θα ηθελα ν ευχαριστησω τους διοργανωτές για την πολύ καλη διοργάνωση!!!! αληθεια δεν μπορουμε να κανουμε και ενα frf2011,5 δεν μπορω ν περιμενω μεχρι του χρονου!!!! :sSa_worried3:

 

 

Ετσι όπως είμαι εγω τωρα άνετα όμως... :new_thumright:

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε μια μέρα έλειψα και το κάνατε τρελοκομείο εδώ μέσα ???? Τι να λέμε τώρα, για άλλη μια φορά χαλάλι την ταλαιπωρία χαλάλι και τα λεφτά που φάγαμε και ας μην έχουμε από Δευτέρα να φάμε. Όπου και να μαζευτούμε τελικά θα γίνεται χαμός, θα πέφτει το γέλιο της αρκούδας και θα περνάμε καταπληκτικά.

Πανούλη , ρε κουφάλα όπως πας θα σε πάρει το STAR για βραζιλιάνικες σαπουνόπερες με τον Χοσέ Αντώνιο Κονιόρδο, τον Ενρίκε ντε λα Βέλος και πολλούς άλλους μετρ του αισθήματος !!!!

 

Υ.Γ. Τον Νοέμβριο κάτι πήρε το αυτί μου για FRF 2011 part 2................ :sFun_nahnahna3:

 

Audi Sport Club Rules

 

 

:hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

¨Ενα μεγάλο Μπράβο και απο μένα, σε όλα τα παιδιά που τρέξανε όλους αυτούς τους μήνες ώστε να εξασφαλήσουν αυτό το πραγματικά άψογο αποτέλεσμα απο πλευράς οργάνωσης.

Και βέβαια τεράστιο ευχαριστώ στους χορηγούς που στηρίξαν αυτήν την προσπάθεια.

 

Αντε και του χρόνου διπλάσιοι sHa_thumbgoodjob.gif

 

 

Γιώργος..

Link to comment
Share on other sites

ενα μεγαλο μπραβο σε ολα τα παιδια για την αψογη οπως παντα οργανωση περασαμε τελεια.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς η οργάνωση ήταν τέλεια!!!!

Η εκδήλωση φανταστική, με 38, αν θυμάμαι καλά, Audi να δηλώνουν παρουσία στο Four Ring Fest 2011!!!!!!!!

Θέλω να ευχαριστίσω προσωπικά τον Σταύρο και τον Αρίστο για όλη τη βοήθεια τους για τη συμετοχή μας με box στην πίστα.

Ευχαριστώ και τα μέλη του club που ήρθαν στο box μας και γνωριστήκαμε και προσωπικά.

 

Άψογη είσοδος στην πιστα!!!!

 

Ότι φωτογραφικό υλικό και video έχω θα τα δώσω στον Σταύρο.

Άντε και του χρόνου με ακόμα περισσότερα Audi!!!!!

Και πάλι ευχαριστούμε για όλα και συγχαριτήρια για την οργάνωση!!!

 

Γιάννης

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να περασατε και ωραία αλλα και να το ειχατε οργανωσει άψογα....μπράβο και απο μένα (οσο μπορεσα να καταλαβω απο τις φωτο και τα βιντεο). :new_thumright:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.