Jump to content

Πανελλήνια Συνάντηση στη Λίμνη Κερκίνη (25-26-27/02)


Recommended Posts

Όλα ήταν τέλεια Γιώργο!!

Είχαμε μια ατυχία με το φαγητό της Κυριακής, δεν νομίζω να ήθελε κάποιος να πέσουμε σε μλκα.

Με τόσο κόσμο δεν είναι εύκολο να καλύψεις όλα τα γούστα, αν κάποιος ήθελε κάτι διαφορετικό απλά συμβιβάζεται από τη στιγμή που επέλεξε βόλτα με group  ( αν και δεν έχω ιδέα γιατί μπορεί να παραπονέθηκε κάποιος ).

Είμαστε λαός της γκρίνιας, μην αγχώνεσαι, μακάρι να μπορώ και στην επόμενη :)

 

Κωστα, εφτασες καλά;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όλα ήταν υπέροχα!!! Μπράβο στα παιδιά που οργάνωσαν όλο αυτό με μεγάλη επιτυχία και έδωσαν την ευκαιρία σε κάποιους ανθρώπους να γνωριστούν μέσω αυτού, όπου υπό άλλες συνθήκες θα ήταν παντελώς άγνωστη ο ένας στον αλο!!!

 

Προσωπικά χάρηκα που γνώρισα ωραίους ανθρώπους με καλή "τρέλα" για το αυτοκίνητο..που στην τελική ένα χόμπι είναι..τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγω!!!

Θέλω και θα προσπαθήσω να είμαι παρών σε μελλοντικές τέτοιες συναντήσεις όπως αυτήν!!!

 

Μπράβο και πάλι!!!

Edited by DionyshsQ
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε συ δεν το είπα για να σε κατηγορήσω..... Για να σε πειράξω το είπα.... Το λόγο σου τον μάθαμε και χαρήκαμε πολύ!!!!

Τώρα όσο για τη διοργάνωση της εκδρομής έχεις τα δικιά σου φυσικά Και καλό είναι μερικά πράματα να μην τα ακούς ακόμα κι αν στα λένε...Γιατί κανένας δεν ήταν εκεί από όλους αυτούς να δει πόσο πολύ προσπάθεια χρειάστηκε για να στηθεί όλο αυτό ....

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

ξέρω ότι το έγραψες για πλάκα. ίσως δεν το έγραψα τόσο "χαρούμενα", μιας και όντως στενοχωρήθηκα που δεν ήρθα και για τους λόγους που προ-ανέφερα.

Όσο για το bold, +1

 

 

φωτογραφίες δε βλέπω και ανησυχώ... :D

Link to comment
Share on other sites

φωτογραφίες δε βλέπω και ανησυχώ... :D

Θα περιμένει ανταλλακτικό την κόκκινη λάμπα από εξωτερικό ο Δημήτρης μάλλον στο φωτογραφείο..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Νιώθω την ανάγκη να γράψω μερικά λόγια για την συνάντηση.

     Πρώτα απο ολα να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά που ασχολήθηκαν με αυτη, με την οργάνωση της και την διεξαγωγή της. Γνωρίζω πολύ καλά τι σημαίνει να οργανώνεις ένα τέτοιο event, πόσο μάλιστα απο μακρυά. ΜΠΡΑΒΟ σας για την διάθεση και την προσπάθεια, ΜΠΡΑΒΟ σας και για το αποτέλεσμα.

     Χάρηκα πάρα πολύ που έλαβα μέρος επιτέλους σε μια πανελληνία συνάντηση του κλαμπ, και φυσικά που γνώρισα τόσο κόσμο. Μερικούς τους "γνώριζα" καλά, αλλά πίσω απο την οθόνη και τα πληκτρολόγια, τώρα πλέον έχω και την εικόνα τους στο μυαλό μου. Ξαναείδα άτομα που γνώριζα και δέθηκα περισσότερο μαζί τους.

Γενικά ήταν ένα γεγονός που πιστεύω ότι μας έδεσε παραπάνω, και αν ο καιρός ήταν καλύτερος θα είχαμε ακόμα περισσότερες αναμνήσεις να αναμοχλεύουμε μέχρι την επόμενη μας συνάντηση. Φάγαμε, γελάσαμε, ειχαμε και τις άτυχες στιγμές, ολα μεσα στο πρόγραμμα είναι και όλα αντιμετωπίζονται οταν υπάρχει καλή διαθεση. Εγω προσωπικά πέρασα πολύ καλά και ευτυχώς την Καθαρή Δευτέρα μπόρεσα να το ξεπληρώσω και στα παιδιά μου εκπληρώνοντας οτι τους ειχα υποσχεθεί σχετικά με την βαρκάδα και την ιππασία. Σας ευχαριστω όλους για τις στιγμες που περασαμε μαζι και θα εχω να θυμαμαι, για τις φιλιες βρηκα την ευκαιρια να κάνω και για όλα οσα συζητησαμε, αστεια και σοβαρα, για αμάξια και όχι για αμάξια.

 

Εις το επανιδείν λοιπον και ελπίζω σύντομα.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κάτι είχε πάρει το αφτί μου για σβούρες... Κάνα βίντεο δεν παίζει? Οι φώτο τα σπάνε! Μπράβο στον καλλιτέχνη!!!

ωπ....είχαμε και κοντράκηδες-κάγκουρες στην παρέα μας? :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παίδες! Γιωργαρα δυστυχώς με τόση βροχή, το βιντεάκι έγινε σαν μια θολούρα ένα γκρι πράγμα δεν φαίνεται τίποτα, πέρα απο καγκουριλικια και αυτά θαμπά γμτ.. την επόμενη φορά!

 

 

Δημήτρης

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παίδες! Γιωργαρα δυστυχώς με τόση βροχή, το βιντεάκι έγινε σαν μια θολούρα ένα γκρι πράγμα δεν φαίνεται τίποτα, πέρα απο καγκουριλικια και αυτά θαμπά γμτ.. την επόμενη φορά!

 

 

Δημήτρης

πάρε αδιάβροχη κάμερα.

Όλα εγώ θα στα λέω? Πόσα να σου μάθω πια?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.