Jump to content

Project RS2 - RS2


Recommended Posts

60 με 70κ.

 

Η ζημιά δεν έχει να κάνει με τα χιλιόμετρα. Έχει να κάνει με τον πιθανό τρόπο δημιουργίας της. Αν κάτι όταν έκλεισε δεν καθαριστηκε καλά κλπ δεν έχει να λέει τα χλμ

Link to comment
Share on other sites

update...

 

Όπως είπαμε στροφαλος γεια σας. θα μπει ο 2ος που είχα.

μπλοκ με μετρήσεις μπορεί να ξανά χρησιμοποιηθεί αλλά θα βάλουμε ένα άλλο που είχα καβάτζα και αυτό πάει για πρότζεκτ.

 

πρόβλημα βρέθηκε και στους 5 πυρους από τα πιστονια οπότε θα αλλαχθουν και θα πουληθεί η 5αδα.

 

οι μπιελες επίσης θέλουν επισκευή, αν και είχαν κάνει πάνω από 150κ χλμ οπότε ίσως φυσιολογικό. Αναλόγως κόστους επισκευής θα αποφασίσω αν θα πάνε και αυτές στο πρότζεκτ ή για πούλημα

 

πρακτικα καινούριο μοτερ λοιπόν

 

όλα στοκ. μην ξεχνίομαστε

495d27eae379e152476a822262ddc636.jpg67795194094903ad27dbb0763419ab7f.jpge7d67204f486c9b01de3d0239f9d70cb.jpg

Edited by A80Avant
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά θαυμάζω το κουράγιο σου, την υπομονή σου και την επιμονή σου...

 

Δεν ξέρω αν το κανεις επειδή εισαι ψυχοπαθής ή επειδή εισαι αναγκασμένος να το κανεις, αλλα όπως και να εχει το μονο που μπορώ να πω ειναι ένα τεράστιο respect!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά θαυμάζω το κουράγιο σου, την υπομονή σου και την επιμονή σου...

 

Δεν ξέρω αν το κανεις επειδή εισαι ψυχοπαθής ή επειδή εισαι αναγκασμένος να το κανεις, αλλα όπως και να εχει το μονο που μπορώ να πω ειναι ένα τεράστιο respect!

Μια απο τα ιδια και απο εμενα ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά θαυμάζω το κουράγιο σου, την υπομονή σου και την επιμονή σου...

 

Δεν ξέρω αν το κανεις επειδή εισαι ψυχοπαθής ή επειδή εισαι αναγκασμένος να το κανεις, αλλα όπως και να εχει το μονο που μπορώ να πω ειναι ένα τεράστιο respect!

Τώρα που το λες ίσως λίγο από τα 2.

 

Εξάλλου τα αεροπλάνα είναι πράσινα και στο κουτί δεν έβαλα τίποτα. Κοκκινο

 

Sent from my SM-P550 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

την Παρασκευή ενημερώθηκα ότι το μπλοκ που είχα πάρει στην Αγγλία είχαν ξεχάσει να βάλουν τα καβαλετα στροφάλου!

βρέθηκαν μετά από 6 χρόνια σε ένα ράφι στην αγγλια και ελπίζω να είναι τα δικά του, αλλά αν δεν είναι θα γίνει μπάρα....

 

Επίσης νέο ψυγείο λαδιου καθώς δεν θέλουμε να έχουμε κανένα σημείο από τον παλιό κινητήρα που να έχει μαζέψει κανένα γρεζι.

 

αποφασίσαμε στο νέο μοτέρ να βάλουμε copper γρεζια που είναι για πολλά αλογα...6b9e06ecd3dd813a25d6f63b13d785e9.jpg3d609c40f9f30175cb3f21d6c723e514.jpg

Edited by A80Avant
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Bill, ευχομαι πραγματικα τα καβαλετα να ειναι απο τον δικο σου κορμο (γιατι για να ειμαι ειλικρινεις δεν μου πολυ αρεσει η μπαρα και μπορω να πω οτι δεν την πολυ-πολυ εμπιστευομαι), ευχομαι με το καλο και γρηγορα στον δρομο και χωρις προβληματα (και καλα κουραγια στο στρωσιμο του κινητηρα...)

Link to comment
Share on other sites

και εγώ εύχομαι... όλα καλά θα πάνε και θα είναι πολύ δυνατό το μοτερακι.

στοκ

το στοκ σημαινει και στοκ τουρμπο δηλ? τι θα την κανεις την φρεσκια gtx mister???

Link to comment
Share on other sites

το στοκ σημαινει και στοκ τουρμπο δηλ? τι θα την κανεις την φρεσκια gtx mister???

Ειναι στοκ και αυτη δεν μπαινει στον πειρασμο να την σκαλισει.

Link to comment
Share on other sites

θα τη δώσω για αντικατάσταση με εργοστασιακή + λεφτά

 

ίσως κάνω κανένα υβρίδιο αν και η μαμά ρσ2 ήταν υβρίδιο.

Άραγε υβρίδιο σε υβρίδιο πιάνεται?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.