Jump to content

Kerscher & Riegerμ και Angel


Recommended Posts

Παιδια χρειαζομαι αντιπροσωπειες απο τους εν λογο βελτιωτες!Θελω να παρω εναν μπροστα προφηλακτηρα γιατι μου εκατσε μια καλη,αλλα χρειαζομαι τηλεφωνακια ASAP!!!Tη δευτερα πρεπει να κανονιστει το θεμα......

 

 

Eπισης χρειαζομαι φαναρακια μπροστινα!Αντζελ κ αυτα asap!Βοηθηστε το φιλο σας συμφορουμιτη που βρισκεται σε δυσκολη κατασταση :cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Ναι το διαβασα το θρεντ αλλα δεν γνωριζω αν καποιος απο αυτους φερνει τον kerscher που ειναι η κυρια προτιμηση μου...Για αυτο ρωτησα...

 

Επισης να προσθεσω,γνωριζεται αν μπορω να βρω ελλαδα καπο bozer ή bad boy?Aν δεν γνωριζεται τι ειναι πειτε μου να βαλω φωτο...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν γνωρίζω περισσότερα αλλά το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να ψάξεις στα site των εταιριών αυτών να δεις αν έχουν στοιχεία κάποιου αντιπροσώπου εδώ..

 

 

Μιχάλης

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα παιδια!!!!Σε ολοκληρη Ελλαδα δεν μπορω να βρω εναν προφυλακτηρα ριτζερ.....Τα νευρα μου δλδ!!!

 

κοιτα φιλε σε μαγαζι με πολυεστερικα

μπορει να εχει κανα καλουπι σαν αυτο που θες

και να μην εχει,αν ξερει να παταει καλα πολυεστερα θα σου το κανει

 

Υ.Γ βαλε και καμια φωτο να δουμε τι ακριβως θες

το πως θα ανεβασεις φωτο κοιτα εδω--> http://forum.audisportsclub.gr/index.php?showtopic=2656

Edited by Thomas-1.8T
Link to comment
Share on other sites

Δεν έκανες αυτό που σου είπα όμως! Δεν μπορούσα να μπω στο site της Rieger αλλά κοίτα εδώ: http://www.kerscher-tuning.de/service/partner.php

 

 

Μιχάλης

 

Bρε μιχαλη,το εκανα...Απλα δεν το εγραψα....Απο το σαιτ της ριτζερ δινει εναν αντιπροσωπο στην Θεσσαλονικη...Ο οποιος δεν εχει το μοντελο που θελω και το τετλευταιο που εχει,το οποιο δεν μου πολυαρεσει,θα μπορει να το παραδωσει σε περιπου εναν μηνα...Εχω μια τελευταια ακρη στην Κρητη...Θα το δοκιμασω κι αυτο και θα σας πω...

Link to comment
Share on other sites

Μόνο Rieger ψάχνεις τελικά; Και γιατί δεν παραγγέλνεις απ'έξω; Συνολική τιμή πιο φθηνά θα σου έρθει.. ρώτα κι εμένα που παρήγγειλα προφυλακτήρα από την hofele..

 

 

Μιχάλης

Link to comment
Share on other sites

Ναι,τελικα μονο rieger γιατι ο kerscher ειναι πολυεστερας και θελω πλαστικο.Τελικα τον βρηκα και τον παρηγγειλα...Δεν ηθελα να τον παρω απ εξω λογου το οτι θα ηταν δυσκολο να μου βγαλουν τιμολογιο και οχι απλη αποδειξη αγορας....

Edited by Giorgos_b5c
Link to comment
Share on other sites

Ναι,τελικα μονο rieger γιατι ο kerscher ειναι πολυεστερας και θελω πλαστικο.Τελικα τον βρηκα και τον παρηγγειλα...Δεν ηθελα να τον παρω απ εξω λογου το οτι θα ηταν δυσκολο να μου βγαλουν τιμολογιο και οχι απλη αποδειξη αγορας....

An θέλεις δώσε καμιά πληροφορία από που, πόσο θα σου πάει βαμμένος κλπ..

Σίτα έχεις σκεφτεί τι θα βάλεις?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.