Jump to content

DEVIL'S EYE


MIKEA3

Recommended Posts

Υπαρχει καποιος που τα εχει βαλει???Κ αν ναι απο που τα πηρε???

Εχ βρει ενα δυο site κ απλα ρταω μηπως τα εχει καποιος φορεμενα να τα δω...

 

ΑΥΤΑ

post-9268-1229076030_thumb.jpg

Edited by autoradioa3
Link to comment
Share on other sites

Τα έχω δει πάνω σε κάποια αυτοκίνητα (όχι Ελλάδα) αλλά προσωπικά δεν μου άρεσαν.. Καμμία σχέση με τα led του Α4 ή του R8 ας πούμε.. Και κατά την άποψή μου είναι πιο φωτεινά απ'όσο πρέπει. Βέβαια δεν ξέρω αν κάποια εταιρία έχει βγάλει κάτι καλό και δεν το έχω πάρει χαμπάρι γιατί μ'ενδιαφέρει κι εμένα..

 

 

Μιχάλης

Link to comment
Share on other sites

Χμμ.. δεν καταλαβαίνω πολλά, είναι σαν την φωτογραφία που έστειλες. Θα ήθελα να τα δω πάνω σε αμάξι πρώτα, προτείνω το ίδιο να κάνεις κι εσύ πριν τα βάλεις..

 

 

Μιχάλης

Link to comment
Share on other sites

Επισης να εχεις υποψη σου οτι τα φαναρια αυτα συνηθως δεν εχουν projectors σαν τα γνησια κ το φως το βραδυ μπορει να ειναι απο ισχνο μεχρι ανυπαρκτο.Επισης τσεκαρε αν εχουν κ μηχανισμο ρυθμισης του υψους της δεσμης που πολυ χλωμο το κοβω!!! ;) Made in China ειναι,μην περιμενεις κ πολυ ποιοτητα!

Edited by autoradioa3
Link to comment
Share on other sites

Αν τα έβλεπα σε κάποιο audi αυτά τα φώτα θα έλεγα ότι είναι φτηνή προσπάθεια απομίμησης των φαναριών του facelift. Δεν μου πολυαρέσουν.

Edited by Koeman
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι σαν τα μαμα αλλα θα φερουν το αμαξακι μου λιγα χρονια πιο μπροστα(εστω ενα δυο :speak_cool: )

 

Φίλε mike, ψάξτο λίγο καλύτερα και μάθε τι προέλευσης είναι.. Στείλε κανα mail να σου πουν, ώστε να μάθουμε και εμείς..

 

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Μike επειδη το έχω ψάξει αρκετά το θέμα με αυτα τα φώτα (λόγω ενδιαφέροντος κάποιων μελών), από ότι έχω καταλάβει το δικό σου Α3 είναι το facelift 8L. Τα φανάρια που μας δείχνεις είναι για Α3 προ-facelift. Έχοντας ψάξει όοοοοολο το ebay, devils eyes φανάρια για το facelift Α3 δεν έχω βρει πουθενά. Πριν προβείς σε αγορά σιγούρεψε το ότι κάνουν για το δικό σου. Από ότι είδα και από τις φώτο που ανεβασες όπου είναι φορεμένα τα φανάρια, είναι σε Α3 προ-facelift (βλεπεις το μικρό καθρεφτάκι του συνοδηγού).

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάτι σε angel eyes αλλά πρεπει να προσεξεις να μπαινουν HID kits (αν θες xenon βεβαια)

Άστα ρε συ τα φανάρια σου, μια χαρά είναι, βάλε ΗΙD kits και θα έχεις ωραιότατα xenon, και άν έχεις και προβολάκια θα βάλεις κι εκεί και θα είναι super.

Ρίξε τα λεφτά σου σε τιποτα άλλο, καμια αεροτομούλα από S3 που του πάει, κανα ζαντικό, κανα φιμέ τζαμάκι.

Άσε που παίζει να βάλεις άλλα φώτα και να σου μπάζουν και υγρασία...

Link to comment
Share on other sites

Εχω κ ζαντες εχω κ αεροτομη...Θελω φαναρια κ μια μασκα μπροστα κ μετα μοτερ απο S3...

AAAA μην ξεχασω κ αυτοκολλητα του club κ ειναι κομπλε το αμαξι...

Edited by MIKEA3
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν μπορουμε να καταλαβουμε απο το site!8L ειναι το σκαφος αλλα αν ειναι προ facelift ή μετα facelift δεν ξερω!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι για το facelift Mike. το καταλαβαίνεις από το flash indicator.

Σου είπα, τετοια φώτα για facelift δεν παίζουν, μόνο σε angel eyes. Αν πάρει τίποτα το μάτι μου θα σου το πω.

Link to comment
Share on other sites

τα εχω κοιταξει και εγω στο γερμανικο ebay.οντως ειναι πριν το facelift και δεν ειναι καθολου σαν τα γνησια.γνωμη μου ειναι να βαλεις xenon και θα δεις τη νυχτα μερα! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Είναι καλή σαν ιδέα τα devil eyes, όμως αυτά που κυκλοφορούν, θα έχουν μάλλον μειωμένη απόδοση στο φως σε σχέση με τα εργοστασιακά. Δυστυχώς δεν έχουν την ποιότητα των εργοστασιακών.

Και πράγματι δεν έχουν βγεί για το facelift μετά το 2000. Γιατί άραγε? Εδώ οι ίδιες εταιρίες έχουν βγάλει devil eyes για... Golf!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Μike επειδη το έχω ψάξει αρκετά το θέμα με αυτα τα φώτα (λόγω ενδιαφέροντος κάποιων μελών), από ότι έχω καταλάβει το δικό σου Α3 είναι το facelift 8L. Τα φανάρια που μας δείχνεις είναι για Α3 προ-facelift. Έχοντας ψάξει όοοοοολο το ebay, devils eyes φανάρια για το facelift Α3 δεν έχω βρει πουθενά. Πριν προβείς σε αγορά σιγούρεψε το ότι κάνουν για το δικό σου. Από ότι είδα και από τις φώτο που ανεβασες όπου είναι φορεμένα τα φανάρια, είναι σε Α3 προ-facelift (βλεπεις το μικρό καθρεφτάκι του συνοδηγού).

 

;)

Γεια σας!εχετα ψαξει στο e-bay αλλα υπαρχει κ ενα αλλο site που τα δινει για facelift 8L σαν το δικο μου. :speak_cool: Οποιος θελει μου λεει να παραγγειλω μαζι με τα δικα μου.

post-7562-1236709965_thumb.jpg

Edited by skylos28
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.