Jump to content

Navigation A3 γνησιο


Recommended Posts

Μια ιδεα μπορεις να παρεις εδω

Τελεια πιο αναλυτικα δεν γινεται -αλλα υπαρχει καποιος που να το αναλαμβανει επειδη εγω δεν μπορω και να μπω και εγω στη λιστα αγορας

Link to comment
Share on other sites

:wub: :wub: εφτασε και στα δικα μου χερια το εργαλειοοοοοοοοοο ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε θα γινει της πλοηγησηςςςςςςςςςς

Φανταστειτε να μπει και πανω τι εχει να γινει μιλαμε για φουλ ερωταααααςςςςςς :wub: :wub:

post-9249-1248279473_thumb.jpg

Edited by kotsos_7
Link to comment
Share on other sites

:wub: :wub: εφτασε και στα δικα μου χερια το εργαλειοοοοοοοοοο ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε θα γινει της πλοηγησηςςςςςςςςςς

 

Χα χα!

Επειτα απο:

3 μήνες

21 σελίδες

401 replies

5740 page views

είναι στα χέρια σου! Εύγε! :speak_cool: :speak_cool: :speak_cool:

Link to comment
Share on other sites

Χα χα!

Επειτα απο:

3 μήνες

21 σελίδες

401 replies

5740 page views

είναι στα χέρια σου! Εύγε! :speak_cool: :speak_cool: :speak_cool:

 

Δε λες που θελαμε να το αργησουμε κιολας,φαντασου να το θελαμε οταν ειχα φτιαξει το θεμα :knife: :knife:

Link to comment
Share on other sites

Χα χα!

Επειτα απο:

3 μήνες

21 σελίδες

401 replies

5740 page views

είναι στα χέρια σου! Εύγε! :speak_cool::speak_cool::speak_cool:

 

Κωστα καταλαβες οι επομενοι!!! 6 μηνες - 42 δελιδες....... :P:P

Link to comment
Share on other sites

Ξεχωρα απο την πλακα!! Πιστευω οτι το οργανωσες και το κυνηγησες το θεμα αψογα! :speak_cool:

Link to comment
Share on other sites

Ξεχωρα απο την πλακα!! Πιστευω οτι το οργανωσες και το κυνηγησες το θεμα αψογα! :speak_cool:

 

Μιλαμε για μαμα πραγμα οποτε οπως και να χει το συγκεκριμενο θεμα παρα ειναι γνησιο ;)

 

Οπως αλλωστε ξερουν πολλοι τις αποψεις μου περι μαμα πραγματων audi κανω τα παντα για να εχει το αμαξι μου γνησια πραγματακια επανω μετα την αγορα του.Το μονο ξενο πανω του πλεον ειναι οι μπουκες του και θα ελεγα οτι δε με χαλαει καθολου :thumbsup:

 

Ξεχασα να πω ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο THE DOG (Παναγιωτης) :thumbsup: και ο Βαγγελης φυσικα που ετρεξε για να παραλαβει και να παραδωσει :thumbsup:

Edited by kotsos_7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και καλορίζικα τα rns σας. Αντε με το καλό να τα βάλετε και να στείλετε πολλές πολλές φωτό για να μπριζωθούμε περισσότερο.

 

Φιλικά Γιάννης :speak_cool:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μη ξεχνατε και εμας τους υπολοιπους τις λιστας!!! :laughing: :laughing:

 

Εμεις θα τα παρουμε του χρόνου με υγεία π λένε!!! :P:D:thumbsup::P

Link to comment
Share on other sites

το dvd για ελλαδα που θα το βρούμε? αυτο που έστειλε ο γερμανός δεν την έχει μεσα.... μηπως να τον ρωτάγαμε αν μπορεί να κάνει κάτι?

 

Επίσης και κλειδιά για να βγάζουμε την μονάδα αν μπορεί να στείλει κανα 2-3 ζευγάρια, μην τρέχουμε καθε λίγο στην αντιπροσωπεία

Link to comment
Share on other sites

τσου... μονο ευρωπες...

 

Ρε παιδια.... εγω το ναβιγκειτορ το θελω για το Ελλαντα... τι να την κανω την Ευρωπα;

Link to comment
Share on other sites

Ξεχωρα απο την πλακα!! Πιστευω οτι το οργανωσες και το κυνηγησες το θεμα αψογα! :speak_cool:

Συμφωνω...το οργανωσε και αυτος και το κυνησε μια χαρα...παναθεμα τον... :speak_cool:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια.... εγω το ναβιγκειτορ το θελω για το Ελλαντα... τι να την κανω την Ευρωπα;

 

Δυστυχως εκανε λαθος και εστειλε την αλλη μερια της ευρωπης :knife: θα δουμε αν μπορουμε να κανουμε κατι αν και το να βρεις τους χαρτες του 2009 ειναι πολυ ευκολο......m......... ;)

Edited by kotsos_7
Link to comment
Share on other sites

... θα δουμε αν μπορουμε να κανουμε κατι αν και το να βρεις τους χαρτες του 2009 ειναι πολυ ευκολο......m*** ;)

Και πολύ παράνομο!

 

Σβήστο Κώτσο.... ;)

 

pilotos

Edited by pilotos
Link to comment
Share on other sites

Mα ειπε απλως οτι μπορουμε να τους βρουμε. δεν ανεφερερε καποιον παρανομο τροπο.

 

Μάλλον δεν πρόλαβες να δεις το original μήνυμα :speak_cool:

Link to comment
Share on other sites

E τωρα ας μην το κανουμε θεμα... :D

 

 

:hysterical::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν το έχω βάλει ακόμα.....

Eιμαι ΟΟΟΟΟΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ.......!

μια μέρα πριν το παραλάβω μου χάλασε το concert........... :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

Τώρα περιμένω να μου φτιάξουν το concert στην αντιπροσωπεία και μετά να βάλω το navi.

Τουλάχιστον έχω συνεννοηθεί να μου το περάσουν εκείνοι...ώστε να μην έχω θέματα με κωδικοποιήσεις κλπ!

 

Κάποιος από τους άλλους τρείς με εντυπώσεις?

 

Φιλικά πάντα, Κώστας!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.