Jump to content

etuners και προγραμμα για s3


dotasgeo

Recommended Posts

Για να επανέλθουμε στο θέμα...

 

Όσοι έχετε σχέση και εμπειρία από τους etuners, ποιός πιστεύεται είναι ο καλύτερος τρόπος να μιλήσω μαζί τους? Από το τηλέφωνο θα συνεννοηθούμε ή είναι καλύτερα να πάω από εκεί? Ρωτάω γιατί για όσους δεν μένουμε Αθήνα, δεν είναι εύκολο να κατεβαίνουμε κάθε τόσο...

 

(άσε που εμάς τους "χωριάτες" δεν μας πολυαρέσει το τρελάδικο της Αθήνας)...

 

Επίσης ο κυριότερος λόγος που είχα - έχω - δεν ξέρω ακόμα...αποφασίσει να πάω στην ΑΒΤ είναι η εγγύηση, καταλαβαίνω ότι οι etuners δεν θα παρέχουν κάποια εγγύηση, αλλά όσοι τους έχουν προτιμήσει τι αντιμετώπιση-σχέση έχουν μετά "την απομάκρυνση από το ταμείο"...?

 

Α, και για τί κόστος μιλάμε?

 

 

Aν εισαι μακρυα παρε τηλ,αν εισαι κοντα καλυτερα να πας απο κει.Τωρα στο θεμα εγγυησης με το γραμμα του νομου κανενα αμαξι που φοραει εστω ενα προγραμμα δεν εχει εγγυηση απο το εργοστασιο και καμμοια εταιρεια προγραμματων δεν αναγνωριζεται απο το εργοστασιο.Συγκριτικα με e-tuners και ABT θα σου ελεγα e-tuners ....εγγυημενα.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Εγω θα ελεγα να μην ακους ΚΑΝΕΝΑ φιλε μου. Ο καθενας εχει τις αποψεις του οι οποιες ειναι σεβαστες , αλλα αν δεν ξερεις καποιον προσωπικα και να τον εμπιστευεσαι τοτε ΜΗΝ ακους λογια.

 

Γύρισε ολους τους βελτιωτες , δοκιμασε , ρωτα τιμες , ρωτα (οσο γινεται) ΔΙΚΟΥΣ σου ανθρωπους και μετα αποφασισε ΕΣΥ για το ποιο προγραμμα θα βαλεις στο αμαξι σου.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ελεγα να μην ακους ΚΑΝΕΝΑ φιλε μου. Ο καθενας εχει τις αποψεις του οι οποιες ειναι σεβαστες , αλλα αν δεν ξερεις καποιον προσωπικα και να τον εμπιστευεσαι τοτε ΜΗΝ ακους λογια.

 

Γύρισε ολους τους βελτιωτες , δοκιμασε , ρωτα τιμες , ρωτα (οσο γινεται) ΔΙΚΟΥΣ σου ανθρωπους και μετα αποφασισε ΕΣΥ για το ποιο προγραμμα θα βαλεις στο αμαξι σου.

Ακριβως αυτο το πραγμα που λεει ο Μανος!

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω ότι κάποιοι προσφέρουν demo πρόγραμμα για το αυτοκίνητό σου οπότε μπορείς να δεις και πως πηγαίνει το αυτοκίνητο πριν καταλήξεις..

 

 

Μιχάλης

Link to comment
Share on other sites

demo δινει η revo...νομιζω 6ωρο... :D

Tα demo θελουν καποια προσοχη γιατι μερικα απο αυτα μολις παψουν να λειτουργουν κλειδωνουν τη θυρα εισαγωγης με αποταλεσμα να μην μπορεις μετα να βαλεις καποιο αλλο προγραμμα...

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια,ποιοι δινουν ντεμο??? και για ποσο κραταει;

Θα χρειαστεί να κάνεις κάποια τηλέφωνα να ρωτήσεις. Συνήθως κάποιες ώρες κρατάει η λειτουργία του.

 

 

Μιχάλης

Link to comment
Share on other sites

Tα demo θελουν καποια προσοχη γιατι μερικα απο αυτα μολις παψουν να λειτουργουν κλειδωνουν τη θυρα εισαγωγης με αποταλεσμα να μην μπορεις μετα να βαλεις καποιο αλλο προγραμμα...

 

οντως και εγω εκανα τραγικο λαθος να βαλω demo revo και μετα ηταν πολυ δυσκολο να μπει αλλο προγραμμα σειριακα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.