Jump to content

Α3 1.8 Tfsi f/l sportback Κ04RS550+ Forged!!


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 θυμασαι που σου ελεγα για το μεταξωτο βρακι?!...πολυυυυυ ωραιο βρακι φιλε!!! σου κανει ενα κ*** τελειο!

 

Α να χαθεις ...... σατυρε......χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

Ευχαριστώ πολύ!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Α να χαθεις ...... σατυρε......χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

Ευχαριστώ πολύ!!

παντως..δεν μπορω να σκεφτω να εχω δει πιο ομορφο κ τοσο εκτεταμενα βελτιωμενο/προσεγμενο Α3 (εκτος του Καβουρα)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

παντως..δεν μπορω να σκεφτω να εχω δει πιο ομορφο κ τοσο εκτεταμενα βελτιωμενο/προσεγμενο Α3 (εκτος του Καβουρα)

Μια τρέλα έχουμε.....τί να κάνουμε.....8 χρόνια τώρα λίγο λίγο ......

 

Ο κάβουρας είναι μια κατηγορία από μόνος του!!!!! Παιδί ορχήστρα!

Edited by Dikonou
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

παντως..δεν μπορω να σκεφτω να εχω δει πιο ομορφο κ τοσο εκτεταμενα βελτιωμενο/προσεγμενο Α3 (εκτος του Καβουρα)

 

 

Μια τρέλα έχουμε.....τί να κάνουμε.....8 χρόνια τώρα λίγο λίγο ......

 

Ο κάβουρας είναι μια κατηγορία από μόνος του!!!!! Παιδί ορχήστρα!

Φτου σας ρε σεις...

 

Πάει πέρασε η εποχή που κάποιος εκτιμούσε τη φυσική ομορφιά... όλοι τα μπότοξ που τους περνάτε αποθεώνετε :sHa_hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το έχω πει αρκετές φορές αλλά θα το ξαναπώ....: όσον αφορά τα A3 8p μιλάμε για αμάξι ΠΡΟΤΥΠΟ....

Χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι η φωτό που ανέβασε ο Μητσος την πρώτη μέρα μέρα όταν το αγόρασε...το βλέπεις ολοκαίνουργιο λες ωραίο και το βλέπεις τώρα "γερασμένο" κατά 8 έτη και λες τέλειο....

Σαν το κρασί Μητσο το a3 σου...όσο παλιώνει τόσο πιο ωραίο γίνεται...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μεγειά και από εδώ, καλά φαίνεται να ήρθε αν και πρέπει να το δω από κοντά για να δω τι παίζει ποιοτικώς... :sHa_thumbsup2:

 

Οι μπούκες όντως, ίσως πρέπει να έρθουν λίγο πιο έξω από τη θέση που βρίσκονται αυτή τη στιγμή.

 

 

 

Και κάτι τελευταίο ρε φίλε, βγάλε αυτό το 1.8Τ από το πορτ μπαγκάζ.....παλιοκάγκουρα!!!  :thumbsdown:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το αμάξι πήρε τουλάχιστον 20 άλογα.

 

 

edit: βγάζει τίποτε αντίστοιχο για τον προ-facelift προφυλακτήρα?

Edited by Kavouras
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όχι για γέλια για κλάματα Μητσάρα..... :sHa_hehe: :sHa_hehe: :sHa_hehe:

 

Το τελευταίο που κάνω για εξωτερικό look και ελπίζω να μην το καγκουρέψω τελειως το αμάξι.....ΟΕΜ μπροστά προφυλακτήρας από S3 και οι γρίλιες στα προβολάκι βαμένες black gloss και αυτές...

Μετά πάμε για μπλοκέ!! χαχαχαχαχαχαχα

Edited by Dikonou
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα κατέβεις μπροστά σε ύψος και μετά θα θες πλαϊνά και πίσω add on spoiler για να ισοφαρίσεις....με λίγα λόγια, περιμένουμε και τις υπόλοιπες προσθήκες απο s3!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, μη "ρίχνετε" λεφτά στα αυτοκίνητα!Χαχαχαχα!

Δώσε πόνο και μη μασάς!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ειδες και αλλος στο ειπε οτι ο μπροστα προφυλαχτηρας θα ειναι μετα πιο χαμηλος , αλλα ειπαμε μετα ειναι θεμα ωρων για να παραγγειλεις και τα πλαινα και το πισω 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ρε όσες φωτό και να είδα δεν ειναι μεγάλη η διαφορά.

Δείτε τις φωτο

http://www.audi-sport.net/xf/threads/s3-side-skirts-question-and-answer.84390/

 

Tο μόνο που κάνουν τα side skirts στην περίπτωση αυτή δεν είναι να βγαίνουν πιο κάτω, αλλά να γεμίζουν το υπάρχον κενό που υπάρχει στο κάτω πλαινό μέρος και είναι ήδη βαμένο προς τα έξω.....

ΚΑρατσεκαρισμένο......

ΚΑΙ ο προφυλακτήρας βγαίνει στο ίδιο ύψος με ΟΕΜ απλό...όπως το δικό μου.

Edited by Dikonou
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, μη "ρίχνετε" λεφτά στα αυτοκίνητα!Χαχαχαχα!

Δώσε πόνο και μη μασάς!

 

Έτοιμος ειμαι μη νομίζεις, αλλά έχω κανει 10 overlay φωτός του δικού μου και του S3 και δεν υπάρχει καμία μα ΚΑΜΙΑ διαφορά σε ύψος οπτικά από το πλάι. Το μόνο που βλέπω είναι το γέμισμα προς τα έξω με την πλαστική προσθήκη, εκεί που χαμηλά κοιτώντας στο δικό μου κυρτώνει προς τα μέσα και έχει το απλό σαγρε χρώμα.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο οπτικό εφέ γίνεται και σε μας με τα πλαϊνά φιλέτα από S line. Ενώ δεν είναι στο κατώτερο σημείο, δίνουν την εντύπωση ότι το αμάξι είναι πιο χαμηλό.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μητσάρα στο πρώτο μου αυτοκίνητο ένα polo 1.4 16v είχα βάλει lip spoiler μπροστά και η μικρή διαφορά μπροστά στον προφυλακτήρα φαινόταν άσχημα με το υπόλοιπο ύψος της καρότσας...τελικά έβαλα και side skirts (μεταξύ πολλών άλλων αξεσουάρ, αεροδυναμικών, κλπ) και ήρθα στα ίσια μου!

 

Δεν έχω και φωτό ρε γ@μωτη να σου δείξω τι εννοώ...τεσπα, δικό σου το πεπόνι, δικό σου και το μαχαίρι!

Link to comment
Share on other sites

Και γω για το δικό μου πίστευα θα είμαι χάλια χωρίς side skirts, μια χαρά νομίζω είναι , απλά άμα μπουν θα ομορφύνω λίγο ακόμα.

Δώσε  Δημήτρη είναι κρίμα να είσαι εσωτερικά τούμπανο και έξω ταπεινός  :sHa_wink3:  :clap2:

 

Είναι coming soon τα side skirts votex, αλλά και έτσι δεν είμαι χάλια πιστεύω, έκτος αν στο Α3 πέφτει πολύ  χαμηλά 

P_20161014_171951_1_p.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Dikonou changed the title to Α3 1.8 Tfsi f/l sportback Κ04RS550+ Forged!!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.