Jump to content

Τι χρειάζεσαι για retrofit Cruise Control και Multifunction steering buttons


Recommended Posts

 

Καλορίζικο konan!!!!!! Γιάννη πάμε μαζί εγώ θα κρατάω τσιλιες..... Βάλε φώτο από μπροστά να δούμε και εμείς που ήμαστε ακόμα με τιμονη από τραχτερ

 

Θάνος

s-l1600.jpg
Γιάννη ένταξη κανόνισε τη ώρα θα πάμε να το πάρουμε konan τελοικα ποτέ είπαμε θα φύγεις από το σπίτι ???? Τα υπόλοιπα άστα πανό μας..... Μόνο σε παρακαλώ άστο σε εμφανές σημείο μην κάνουμε ανο κάτο όλο το σπίτι χωρίς λόγο!!!!!!!!!!!!

 

Θάνος

Edited by skia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια ειναι οτι και να του το πάρουμε θα λυπηθούμε να το "γδυσουμε" ρε γμτ...

 

Nexus μας τσιγκλας κι εσυ, ετσι;; Σε δε φτάνουν όλα οσα εχεις κανει, βάζεις νέες φωτο στο γκαράζ!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nexus μας τσιγκλας κι εσυ, ετσι;; Σε δε φτάνουν όλα οσα εχεις κανει, βάζεις νέες φωτο στο γκαράζ!!!

Μας βάζει να ψάχνουμε για ποτήρια audi :P

Link to comment
Share on other sites

Για κωδικοποίηση εγκεφάλου μόνο σε αντιπροσωπεία;

Με vag δεν;

Μπορεί να γίνει και με το vcds. Δεν χρειάζεται αντιπροσωπεία.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μας βάζει να ψάχνουμε για ποτήρια audi :P

Πουλούσε ο Χρήστος νομίζω ένα. Αλλά προσωπικά θα έλεγα ότι είναι το τελευταίο που θα κοιτούσα να βάλω.

 

Υπάρχουν πολλά ακόμα που μπορείς να αλλάξεις...αλλά σέβομαι την οικογενιακή σου γαλήνη και δεν θέλω να σε μπριζώσω πάλι!!! :) :)

 

Κοίτα να χαρείς το σούπερ τιμονάκι τώρα, και να βάλεις φωτογραφίες να το χαζέψουμε και λίγο!!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα το τιμόνι

Το καλώδιο που φαίνεται στην  φώτο είναι αυτό που χρειάζομαι;

 

s-l1600.jpg

 

Κώστα, κάτι δεν μου αρέσει στο καλώδιο του αερόσακου έτσι όπως το βλέπω στην φώτο. Μου φέρνει σε αυτό του A3. Μπορείς να βγάλεις τον αερόσακο και να δεις τον κωδικό του?

Έχω δει δυστυχώς περιπτώσεις στο ebay που πουλάνε το σωστό τιμόνι με αερόσακο από A3 μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Κώστα, κάτι δεν μου αρέσει στο καλώδιο του αερόσακου έτσι όπως το βλέπω στην φώτο. Μου φέρνει σε αυτό του A3. Μπορείς να βγάλεις τον αερόσακο και να δεις τον κωδικό του?

Έχω δει δυστυχώς περιπτώσεις στο ebay που πουλάνε το σωστό τιμόνι με αερόσακο από A3 μέσα.

Τέτοια πες μου να φουντάρω

post-17471-0-49252500-1453458925_thumb.jpg

post-17471-0-68813500-1453458927_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οκ, είσαι....!!

 

Μπορεί η καρδιά να πάει στην θέση της τώρα....! Sorry για την αναστάτωση αλλά δεν φαινόταν καλά το καλώδιο..!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

...αλλά σέβομαι την οικογενιακή σου γαλήνη χαχαχαχαχα λιώνω

 

Θάνος

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχ οικογενειακοί και οικονομικοί !!!!

 

 

Sent from my I phone

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικα σημερα παρηγγειλα το καλωδιο αεροσακου απο Αudi Κοζανης 52 Ευρω.Ετοιμαζουμε και εμεις κατι,και ολα τα αλλα τα εχει αναλαβει ο ΜΕΓΑΣ ΜΑΝΑΤΖΕΡ μου,Χρηστος Dolbi!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Τέτοια πες μου να φουντάρω

 

Καλά ρε ........αφου τα είπαμε δε τα είπαμε ???? χαχααχαχαχαχαχαχχααχαχ

 

Ενημερωτικα σημερα παρηγγειλα το καλωδιο αεροσακου απο Αudi Κοζανης 52 Ευρω.Ετοιμαζουμε και εμεις κατι,και ολα τα αλλα τα εχει αναλαβει ο ΜΕΓΑΣ ΜΑΝΑΤΖΕΡ μου,Χρηστος Dolbi!!

αχχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχααχαχααχχαχαχαχα    ΜΕΓΑΣ ΜΑΝΑΤΖΕΡ!!!!!!!αχχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχ

 

ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε ........αφου τα είπαμε δε τα είπαμε ???? χαχααχαχαχαχαχαχχααχαχ

 

αχχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχααχαχααχχαχαχαχα    ΜΕΓΑΣ ΜΑΝΑΤΖΕΡ!!!!!!!αχχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχ

 

ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ !!!!!!

Τα είπαμε συνάδελφε, φτιάξε group installation να έρθω ταξιδάκι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θα ηθελα και δημοσια να πω ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον Χρηστο Dolbi για την βοηθεια-εξυπηρετηση που μου εκανε και εφαγε το σαβατιατικο του πρωινο για να μου κανει την εγκατασταση του εγκεφαλου στο τιμονι. :sSig_goodjob:

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πρέπει να έρθω μια φορά στο άλλο μου μισό σόι στη Βέροια (το υπόλοιπο στη Κοζάνη) να δω πέρα από θείους ξαδέλφια και τους διαδικτυακούς audi συγγενείς μου Dolby, Batsi και δεν ξέρω και ποιος άλλος :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα πόσο θα κοστίσει να μπει το cc? Έχει το πολύ λειτουργικό τιμόνι πάνω...

χρειάζεσαι λοιπόν το κάτω καπάκι του τιμονιού τον μικρο βραχίονα του" πιλότου"και το μικρο καλωδιάκι που ενώνει τον βραχίονα με την πλακέτα του slip ring υπολόγισε 25 με 50 ο βραχίονας κανα 50αρικο το κάλυμμα το καλώδιο δε ξερω ......100 -150 και πιστεύω είσαι μέσα ...

Link to comment
Share on other sites

Καπου εκει που λέει ο Χρηστος βγαίνει. Στο ebay βρισκεις ολόκληρο σετ με μοχλοδιακοπτες και καλωδιοταινια απο 70-75€. Το κατω κάλυμμα θα σε δυσκολέψει οποτε μαλλον αντιπροσωπεία με 45-50€.

Τοποθέτηση κωδικοποίηση σου μένει μετα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.