Jump to content

ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΟΥ AUDI A3


Recommended Posts

Υπάρχει ΚΑΙ ΑΥΤΟ βέβαια....αλλά πουουουου

 

 

Audi-A3-Sedan-HandR-University-Audi-Hart

 

 

Audi-A3-Sedan-HandR-University-Audi-Hart

 

 

Audi-A3-Sedan-HandR-University-Audi-Hart

ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΡΕΜΑΛΙ , ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΑΤΗΣΕΣ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕΣ ΑΥΤΟ ?ΕΕΕΕΕΕ? ΛΕΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Παντως η διαχειριση δεν λεει να κανει κατι ως προς το μελος dikonou.

 

Τάσο δεν υπάρχει σωτηρία. Ο Dikonou μην ξεχνάς ότι εκτός από μπρίζας, είναι και moderator.... No hope...

 

@ Έλα τώρα μην κλαίγεσαι. Όλοι εδώ μέσα, λίγο ή πολύ τα θέλει ο κ@λος μας..... :JC_spank:  :JC_spank:  :JC_spank:

Edited by Theodore Saba
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν σεβεσαι τις αδυναμιες μου εεεε? πες μου γιατιιιιιιι? μου κανεις ψυχολογικο πολεμο το ξερεις ?

Link to comment
Share on other sites

Μητσάρα, θέλει σύνεση η μετατροπή σε τέτοιο κινητήρα, μην τον μπριζώνες τον Τάσο γιατί θα τον κάψεις..!

 

Αισθητικά στείλτου ότι θες, εγώ πάντως δε θα το πείραζα εξωτερικά παρά μόνο ζάντες και ανάρτηση...

Link to comment
Share on other sites

τον βλέπω σε μερικούς μήνες να ποστάρει  "το τρίτο μου AUDI  A3  sedan βενζίνη"  ή "το τρίτο μου AUDI  A3 RS sedan" 

περιμένουμε σχόλια - εντυπώσεις από το πετρέλαιο

Link to comment
Share on other sites

Μητσάρα, θέλει σύνεση η μετατροπή σε τέτοιο κινητήρα, μην τον μπριζώνες τον Τάσο γιατί θα τον κάψεις..!

 

Αισθητικά στείλτου ότι θες, εγώ πάντως δε θα το πείραζα εξωτερικά παρά μόνο ζάντες και ανάρτηση...

Εγώ ρε συ! Ο Τάσος είπε για τουρμπίνα απο δίλιτρο ντίζελ, εγώ απλά ψάχνω να τον στηρίξω όπως μπορώ με έρευνα ..... ο διάχυτης ειναι μπόνους!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έλα τωρα αφού γουστάρεις τρελά!!!!!!

Ναι ναι γουσταρω να μη σου γαργαλησω και τι σημαινει αυτο οτι πρεπει να με μπριζωνεις?

 

Μητσάρα, θέλει σύνεση η μετατροπή σε τέτοιο κινητήρα, μην τον μπριζώνες τον Τάσο γιατί θα τον κάψεις..!

 

Αισθητικά στείλτου ότι θες, εγώ πάντως δε θα το πείραζα εξωτερικά παρά μόνο ζάντες και ανάρτηση...

Μητσο ολα θελουν συνενεση, αφου ξες οτι εαν μπω σε τετοιου ειδους μετατροπες την ακρη θα την βγαλω , αλλα αυτο δεν ειναι το θεμα , το θεμα μας ειναι ο αλλος που με μπριζωνει. 

 

Οσο για την αναρτηση και τη ζαντα καποια στιγκη θα τα βαλω ΑΡΓΟΤΕΡΑ ομως οχι τωρα στα κοντα.

τον βλέπω σε μερικούς μήνες να ποστάρει  "το τρίτο μου AUDI  A3  sedan βενζίνη"  ή "το τρίτο μου AUDI  A3 RS sedan" 

περιμένουμε σχόλια - εντυπώσεις από το πετρέλαιο

 

Με αυτους που εμπλεξα βλεπω το επομενο να ειναι το rs3 sedan , εντυπωσεις θα σου πω σε λιγο καιρο .

Εγώ ρε συ! Ο Τάσος είπε για τουρμπίνα απο δίλιτρο ντίζελ, εγώ απλά ψάχνω να τον στηρίξω όπως μπορώ με έρευνα ..... ο διάχυτης ειναι μπόνους!!!!

Ναι ναι, ρε τι φιλους εχω εγω ολη τη μερα για μενα τρεχουν. Μη μιλησεις σε εσκισα να το ξες :chair:  :chair:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τάσο όπως κατάλαβες, μετά από σύμφωνη γνώμη της ΔΟ αποφασίστηκε να γίνει άρση όλων των κανονισμών που αφορούν A3 sedan upgrade projects για χάρη του Dikonou εις βάρος σου... Dikonou βάρα ελεύθερα!!!

 

Θα το τουμπανιάσει όσο δεν πάει, θα φρικάρει εν τέλει με το αποτέλεσμα και...τσουπ μετά ο Τάσος θα μου το "σπρώξει" για 3 χιλιάρικα μόνο και όλα καλά!

 

Τρελό masterplan  :sSc_eek:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι γουσταρω να μη σου γαργαλησω και τι σημαινει αυτο οτι πρεπει να με μπριζωνεις?

 

Μητσο ολα θελουν συνενεση, αφου ξες οτι εαν μπω σε τετοιου ειδους μετατροπες την ακρη θα την βγαλω , αλλα αυτο δεν ειναι το θεμα , το θεμα μας ειναι ο αλλος που με μπριζωνει. 

 

Οσο για την αναρτηση και τη ζαντα καποια στιγκη θα τα βαλω ΑΡΓΟΤΕΡΑ ομως οχι τωρα στα κοντα.

 

Με αυτους που εμπλεξα βλεπω το επομενο να ειναι το rs3 sedan , εντυπωσεις θα σου πω σε λιγο καιρο .

Ναι ναι, ρε τι φιλους εχω εγω ολη τη μερα για μενα τρεχουν. Μη μιλησεις σε εσκισα να το ξες :chair:  :chair:

 

Αρχισαμε......Νατα μας........... :Laie_28:  :Laie_28:  :Laie_28:

 

Για ζαντες αν κανεις λιγο υπομονη μπορει να παρεις του Μητσου γιατι θα εχει βαλει   21 αρες  αν συνεχισει ετσι...

Edited by Audzig
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τάσο όπως κατάλαβες, μετά από σύμφωνη γνώμη της ΔΟ αποφασίστηκε να γίνει άρση όλων των κανονισμών που αφορούν A3 sedan upgrade projects για χάρη του Dikonou εις βάρος σου... Dikonou βάρα ελεύθερα!!!

 

Θα το τουμπανιάσει όσο δεν πάει, θα φρικάρει εν τέλει με το αποτέλεσμα και...τσουπ μετά ο Τάσος θα μου το "σπρώξει" για 3 χιλιάρικα μόνο και όλα καλά!

 

Τρελό masterplan  :sSc_eek:

Καλα ρε ρεμαλια της κοινωνιας ολοι συνεννοημένοι ειστε? βαλθηκατε να με αποκανετε? δεν ντρεπεστε λιγο ? ε? 

 

Καλορίζικο και  καλά και απροβλημάτιστα ταξιδια να έχεις.

 

να σε καλα φιλε ευχαριστω

Αρχισαμε......Νατα μας........... :Laie_28:  :Laie_28:  :Laie_28:

 

Για ζαντες αν κανεις λιγο υπομονη μπορει να παρεις του Μητσου γιατι θα εχει βαλει   21 αρες  αν συνεχισει ετσι...

ετσι οπως παει εχεις και ενα δικιο μητσο 

Edited by tasossline
Link to comment
Share on other sites

Κανόνισε ψάχνω ήδη προσφορές για ζαντολάστιχα για Τασουλη.....ανάρτηση ξέρει αυτός!!!!!!!

Αεροδιαχυτη εγώ του έδειξα τον δρόμο.

Τωρα εάν αντέχει να ξέρει τι μπορεί να κάνει και προτιμά να κάθεται με ένα αυτοκίνητο με full led και τόσο όμορφο...........εγώ περισσεύω!

Link to comment
Share on other sites

Dikonou + tasossline συνδυασμός που σκοτώνει...

Δεν υπάρχετε πραγματικά...

Link to comment
Share on other sites

Κανόνισε ψάχνω ήδη προσφορές για ζαντολάστιχα για Τασουλη.....ανάρτηση ξέρει αυτός!!!!!!!

Αεροδιαχυτη εγώ του έδειξα τον δρόμο.

Τωρα εάν αντέχει να ξέρει τι μπορεί να κάνει και προτιμά να κάθεται με ένα αυτοκίνητο με full led και τόσο όμορφο...........εγώ περισσεύω!

Βρε ουουουουουοστστστστστ απο εδω παλιανθρωπε ουστ......

 

Dikonou + tasossline συνδυασμός που σκοτώνει...

Δεν υπάρχετε πραγματικά...

Φιλαρακι θελει σεξ και βια ο κυριος απο πανω , αστοοοοοο , μονο τοτε θα στανιαρει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ειναι και το πρώτο πετρέλαιο που θα αναστενάξει χαχαχαχ!

Δημήτρης

 

Καλορίζικο Τάσο καλόταξιδο να είναι!!!

 

 

 

 

 

Μπα υπάρχει ένα υπερτουμπανο με 19"sline κλπ κλπ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί γιαυτο το έγραψα. Κυρίως το σχόλιο μου αφορά τον κινητήρα όχι ζάντες κλπ ;)

 

 

Δημήτρης

Ρε Μητσο με εχεις για τετοιο ατομο? οχι πες μου ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.