Jump to content

Προβολή του ASC στο ΤV MAGIC.!!


Recommended Posts

Μου τηλεφώνησε το μέλος adui εχθές(πανικόβλητος,xaxaxa)οτι έγεινε προβολή του Audi Sport Club στην εκπομπή R EVOLUTION.....μήπως το είδε κανείς?

Βασικά,δεν την πρόλαβα ολόκληρη την εκπομπή...

 

Η παρουσίαση ήταν απο την τελευταία συνάντηση του South Clubs που είχαμε κάνει.!

Edited by Legend
Link to comment
Share on other sites

και εγω δεν προλαβα ολη την εκπομπη αλλα μολις εβαλα το καναλι ,προλαβα και ειδα την ωρα που εδειχνε τα αυτοκινητα του μανου , πανου και dimitri!!

Link to comment
Share on other sites

και εγω δεν προλαβα ολη την εκπομπη αλλα μολις εβαλα το καναλι ,προλαβα και ειδα την ωρα που εδειχνε τα αυτοκινητα του μανου , πανου και dimitri!!

 

 

Παιδες τίποτα δεν είναι τυχαίο σε αυτό τον κόσμο! Η παρουσία του Audi Sport Club απο την τηλεόραση είναι γεγονός!

Link to comment
Share on other sites

να τα λετε αυτα ρε παιδια να το βλεπαμε κι εμεις.

στο tv magic βλεπουμε συνηθως μονο θρυλο :biggrinthumb:

στην δικη μου τηλεοραση δεν υπαρχει αυτη η συχνοτητα :P::offtopic:

Link to comment
Share on other sites

στην δικη μου τηλεοραση δεν υπαρχει αυτη η συχνοτητα :P::offtopic:

αχαχαχαχααχ σωστα τα λεει ο Τεο.

εμενα μονο Green Tv πιανει η τηλεωραση μου :new_lol:

Link to comment
Share on other sites

Και πάνω που αναρωτιόμουν πότε θα παρουσιάσουν το ASC στην εκπομπή γιατί στην προηγούμενη είχαν παρουσίαση του bmw hellas club!

 

Ερώτηση.. μπορεί να βρει κάποιος πουθενά τα επεισόδια του revolution; Το Magic εδώ δεν πιάνει καθόλου καλά..

 

 

Μιχάλης

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε παιδια. ηταν που ηταν το καναλι :P Δεν ενημερωσανε κανεναν απο το club να παρει φωτια το dvd R για μια και μοναδικη φορα φυσικα απο αυτο το καναλι... :D

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω το ειδα.

ξερει κανεις ποτε παιζει επαναληψη?

Ρε παιδιά και εγώ σας είδα, αλλά όταν έκανε παρουσίαση στο VWclub...Απλά φαινόσασταν από πίσω...

Αυτό το είδα στο τέλος περίπου της εκπομπής...Τώρα επειδή δεν το είδα και απο την αρχή δεν ξέρω.....

Παρουσίασε και το δικό μας club???

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου με συνέντευξη και κανονική παρουσίαση απο όσο θυμάμαι. Μακάρι να βρούμε ολόκληρη την εκπομπή....

 

:bravo:

Edited by montoya
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά και εγώ σας είδα, αλλά όταν έκανε παρουσίαση στο VWclub...Απλά φαινόσασταν από πίσω...

Αυτό το είδα στο τέλος περίπου της εκπομπής...Τώρα επειδή δεν το είδα και απο την αρχή δεν ξέρω.....

Παρουσίασε και το δικό μας club???

 

Αυτο που ειδες λογικα απο το κλαμπ μας ηταν η συνεντευξη του προεδρου?

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια ειτε προβληθηκατε στην τηλεοραση ή οχι για τ εργο το οποιο εχετε προσφερει ολοι σας και δημιουργησατε αυτο που θελατε ολοι μαζι σαν συνολο και σας ευχομαι και αλλες προβολες σε εκπομπες αυτοκινητου......

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ειδες λογικα απο το κλαμπ μας ηταν η συνεντευξη του προεδρου?

Εγώ αυτο που είδα ήταν στο τέλος η παρουσίαση του VWclub, τότε που είχαν μαζευτεί στο ΣΕΦ όλα τα club...Και απλά φαινόμασταν από πίσω...

Link to comment
Share on other sites

πότε έγινε παρουσίαση του VWclub και δεν το είδα? :wub:

 

Και γω που νόμιζα ότι θα ρώταγες για την παρουσίαση του Audi Sport Club.... :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
τελικα εγραψε καποιος την εκπομπη η την χασαμε μια και καλη????

 

To εχουμε γραψει :new_thumright:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κατάφερα και την είδα την εκπομπή τελικά και παρόλο που διαρκεί λίγη ώρα είναι super!!!! και ο Πρόεδρος είναι καταπληκτικός!!!!!!!

 

Ευγε μας!!!! :D:dansen:

Edited by montoya
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.