Jump to content

My Blue S3 Project - S3 8L


Recommended Posts

Το αυτοκινητο ειναι συνεργειο (οπως παντα) διοτι μου εχει καψει αισθητηρα λ (λογο του οτι τον ειχαμε πολυ κοντα στην τουρπινα,

85072864561283693847_thumb.jpg

γι'αυτο το λογο βγαλαμε και το down-pipe για να μεταφερουμε την θεση του πιο μακρυα )...

 

Τωρα οσο αφορα το φτιαξιμο του αυτοκινητου δεν αλλαξα κατι και αυτο που μενει ειναι να τελειωσω το προγραμμα (κατα των Σεπτεμβρη-οκτωμβρη που θα εχουν ξεκινησει και τα κρυα) και να δουμε επιτελους τι ψαρια θα πιασει, καθως μπορω να πω οτι εχω επεμβει σχεδον σε ολους τους τομεις του αυτοκινητου...

 

Κατι το οποιο μου αρεσε και τελικα το εβαλα ειναι ενα carbon καπο...

 

08442986578672356405_thumb.jpg

Edited by NOEL-S3
Link to comment
Share on other sites

Το αυτοκινητο ειναι συνεργειο (οπως παντα) διοτι μου εχει καψει αισθητηρα λ (λογο του οτι τον ειχαμε πολυ κοντα στην τουρπινα, γι'αυτο το λογο βγαλαμε και το down-pipe για να μεταφερουμε την θεση του πιο μακρυα )...

 

Τωρα οσο αφορα το φτιαξιμο του αυτοκινητου αλλαξα παρα πολλα πραγματα (set-up) τους τελευταιους μηνες (σχεδον τα παντα εκτος απο τουρπινα... τουλαχιστον οχι ακομα αργοτερα βλεπουμε) και αυτο που μενει ειναι να τελειωσω το προγραμμα (κατα των Σεπτεμβρη-οκτωμβρη που εχουν ξεκινησει και τα κρυα) και να δουμε επιτελους τι ψαρια θα πιασει, καθως μπορω να πω οτι εχω επεμβει σχεδον σε ολους τους τομεις του αυτοκινητου...

 

Υπομονή Μήτσο τα ξέρεις, τα έχεις περάσει φίλε.. Καλά τελειώματα :biggrinthumb:

 

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Το αυτοκινητο ειναι συνεργειο (οπως παντα) διοτι μου εχει καψει αισθητηρα λ (λογο του οτι τον ειχαμε πολυ κοντα στην τουρπινα, γι'αυτο το λογο βγαλαμε και το down-pipe για να μεταφερουμε την θεση του πιο μακρυα )...

 

Τωρα οσο αφορα το φτιαξιμο του αυτοκινητου δεν αλλαξα κατι και αυτο που μενει ειναι να τελειωσω το προγραμμα (κατα των Σεπτεμβρη-οκτωμβρη που θα εχουν ξεκινησει και τα κρυα) και να δουμε επιτελους τι ψαρια θα πιασει, καθως μπορω να πω οτι εχω επεμβει σχεδον σε ολους τους τομεις του αυτοκινητου...

 

Κατι το οποιο μου αρεσε και τελικα το εβαλα ειναι ενα carbon καπο...

 

08442986578672356405_thumb.jpg

Δημήτρη καπό είναι,η το έντυσες?

Link to comment
Share on other sites

Μητσο καμια φωτο ρε μας εχεις παραμελησει και γενικα δεν γραφεις οπως παλια ρε....

 

Δικιο εχεις αλλα εχω ψιλο-ξενερωσει και απλα θελω να τελειωσει και να παει να γ_μ_θει...

 

Πολυς καιρος ρε φιλε....

Link to comment
Share on other sites

Καπο ειναι... (δεν φαινεται?)

Να σου πω την αλήθεια,το αδικεί η φωτο και φαίνεται για ντυμένο.

Sorry ρε Μητσάκο,ψέματα να σου γράψω...

Για τα υπόλοιπα,λίγο υπομονή ακόμη.

Τόσους γαϊδάρους έχεις φάει τόσα χρόνια,εδώ θα κολώσεις???

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια,το αδικεί η φωτο και φαίνεται για ντυμένο.

Sorry ρε Μητσάκο,ψέματα να σου γράψω...

Για τα υπόλοιπα,λίγο υπομονή ακόμη.

Τόσους γαϊδάρους έχεις φάει τόσα χρόνια,εδώ θα κολώσεις???

Οντως εμενα με χαλασε παντως.μαλλον δεν του παει το καρμπον σε μπλε χρωμα.αλλα γουστα ειναι αυτα.μακαρι να το αδικει η φωτο αλλα πιστευω οτι με το μανισιο καπο θα ηταν μαματο!

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα γνωμη μου Μητσο το καπο το μαμα και παλι και επισης τα μαυρα που εβαψες μπροστα στον προφυλακτηρα να γινουν στο χρωμα το κανονικο.

Τπ συνολο ειναι αρκετα "φορτωμενο" θα ελεγα σαν οψη εχει και νικελ καθρεφτες που σιγουρα δεν αντιστοιχουν σε καπο ανθρακονημα.

Φυσικα ειναι γουστα και αμα αρεσει σε εσενα εμας μας περισευει

Link to comment
Share on other sites

Το αυτοκινητο ειναι συνεργειο (οπως παντα) διοτι μου εχει καψει αισθητηρα λ (λογο του οτι τον ειχαμε πολυ κοντα στην τουρπινα,

85072864561283693847_thumb.jpg

γι'αυτο το λογο βγαλαμε και το down-pipe για να μεταφερουμε την θεση του πιο μακρυα )...

 

Τωρα οσο αφορα το φτιαξιμο του αυτοκινητου δεν αλλαξα κατι και αυτο που μενει ειναι να τελειωσω το προγραμμα (κατα των Σεπτεμβρη-οκτωμβρη που θα εχουν ξεκινησει και τα κρυα) και να δουμε επιτελους τι ψαρια θα πιασει, καθως μπορω να πω οτι εχω επεμβει σχεδον σε ολους τους τομεις του αυτοκινητου...

 

Κατι το οποιο μου αρεσε και τελικα το εβαλα ειναι ενα carbon καπο...

 

08442986578672356405_thumb.jpg

 

 

:sHa_thumbsup2:εμενα παλι μου αρεσει πολυ,και μαλιστα πιστευω live θα ειναι κουκλι...ισως θα ηθελα νικελ την μασκα για να δενει με τους καθρεφτες :biggrinthumb:

Edited by lol
Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω ενα θεμα με τα νικελ (δεν μου αρεσουν καθολου) και αν τα S3 δεν ειχαν απο μαμα νικελ καθρεπτες δεν θα τους αφηνα νικελ με την καμμια... Οσο για το καπο, εχω και το μαμα και αν ξενερωσω σε πεντε λεπτα το εχω βαλει απανω και ουτε γατα ουτε ζημια, οποτε κατα την γνωμη μου ολα οκ...

Edited by NOEL-S3
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα γνωμη μου Μητσο το καπο το μαμα και παλι και επισης τα μαυρα που εβαψες μπροστα στον προφυλακτηρα να γινουν στο χρωμα το κανονικο.

Τπ συνολο ειναι αρκετα "φορτωμενο" θα ελεγα σαν οψη εχει και νικελ καθρεφτες που σιγουρα δεν αντιστοιχουν σε καπο ανθρακονημα.

Φυσικα ειναι γουστα και αμα αρεσει σε εσενα εμας μας περισευει

Έτσι ακριβώς :sHa_thumbgoodjob:

Link to comment
Share on other sites

Δικιο εχεις αλλα εχω ψιλο-ξενερωσει και απλα θελω να τελειωσει και να παει να γ_μ_θει...

 

Πολυς καιρος ρε φιλε....

εγώ να δεις ξενέρωμα...

Link to comment
Share on other sites

οι καθρέπτες ήταν στα εξτρα μέχρι το τέλος

νομίζω ήταν στα extra μόνο στα pre-facelift

στα υπόλοιπα 8L ήταν standard εξοπλισμός... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Το Σαββατοκύριακο θα ειμαι λουτράκι...

 

Το καπό το έβαλα για πούλημα τελικά...

Link to comment
Share on other sites

noel kai andrew σας νοιώθω...

 

Εγω να δεις ποσο πολυ σε εχω καταλαβει τωρα τελευταια... :sCo_hmmthink:

Link to comment
Share on other sites

Το Σαββατοκύριακο θα ειμαι λουτράκι...

 

Το καπό το έβαλα για πούλημα τελικά...

 

Ποιο απο τα δυο?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.