Jump to content

My Blue S3 Project - S3 8L


Recommended Posts

Τις φωτογραφιες μολις τις ανοιγεται (και αφου τις βλεπεται) καντε αλλο ενα κλικ πανω στην φωτο για να την μικρινει λιγο και να την δειτε καλυτερα ;)

 

Μαθαίνεις βλέπω :P

Link to comment
Share on other sites

Να προσθεσω ακομα οτι χρειαστηκε να αγορασω ενα εγκεφαλακι για να δουλεψω τα βεντιλατερ (water-intercooler και του ψυγειου λαδιου) και τον κυκλοφορητη νερου του water-intercooler...

<br>1zr2xzv5debkb4e0ie8x_thumb.jpg<br>fehl2ivcfvpaa2pkjjv5_thumb.jpg<br>jzonvo9jj1rn2ykxfcsj_thumb.jpg<br>

Edited by NOEL-S3
Link to comment
Share on other sites

Και μια ποιο προσφατη φωτο για το πως προχωραει το project μου <br><br><br>

Edited by NOEL-S3
Link to comment
Share on other sites

:offtopic:

Τι να πω ρε παιδια επιδιμια επεσε με τα project? και να θες να ηρεμησεις δεν μπορεις..... και αμαξι δεν εχω αλλα μου φαινεται το cordoba θα το tunαρω ασχημα καμια ωρα.

Δεν εχω δει αλλο site περαν των κοντραδικων που να εχει τετοιες δουλειες αυτων των επιπεδων βελτιωσεις.

Μπραβο σε ολους παντως :worthy: :worthy: :worthy:

 

ΥΓ σκεφτομαι να ανοιξεω θεματακι για ολα τα προτζεκτ μαζι για να ριχνουμε και κανα Off ελευθερα μιας και τα καναμε και λιγο βρακι τα τοπικ των ανθρωπων τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

:offtopic:

 

ΥΓ σκεφτομαι να ανοιξεω θεματακι για ολα τα προτζεκτ μαζι για να ριχνουμε και κανα Off ελευθερα μιας και τα καναμε και λιγο βρακι τα τοπικ των ανθρωπων τι λετε?

 

Καλη η ιδεα σου...Αν και εμενα δεν με πειραζει...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

το ακουσα απο χλμ μακρυα, και να σκεφτης οτι δουλευη ακομα στο 1 bar!!!

αντε καλοταξιδο να ειναι!!!

που ειναι να μας τα πει?

μαλλον στρωνει τωρα, δεν προλαβαινει....... :biggrinthumb:

Link to comment
Share on other sites

το ακουσα απο χλμ μακρυα, και να σκεφτης οτι δουλευη ακομα στο 1 bar!!!

αντε καλοταξιδο να ειναι!!!

που ειναι να μας τα πει?

μαλλον στρωνει τωρα, δεν προλαβαινει....... :biggrinthumb:

Παππούλη,ευτηχός(ή δυστηχός)κυκλοφορούν πλέον πολλά 'πριόνια'

με external στην περιοχή,ασε που μας κάνουν 'πέσιμο' και απο μακρια,

πολλά άλογα στην Μαγούλα λέμεεε... :laughing:

 

Ο χειμώνας θα είναι δύσκολος για κάποιους... :smokeing:

Link to comment
Share on other sites

Πολλά,απροβλημάτιστα χλμ & καλά αποτελέσματα(νούμερα)... :bravo::new_thumright:

(μιας και το είδα 1ος,τα λέω 1ος) :biggrinthumb:

 

ελα? βγηκε? αντε αντε καλα χιλιομετρα και καλα τσαγακια.... καλοταξιδο φιλε!!! :D:D

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια...:biggrinthumb:

Ευχομαι και εγω με την σειρα μου (στον εαυτο μου):whoohoo: οχι αλλα συνεργεια:diablo:...οχι αλλα συνεργεια:diablo:...οχι αλλα συνεργεια:diablo:...(το λεω 3 φορες μπας και πιασει τοπο)...

Λοιπον εχουμε και λεμε το αυτοκινητο βγηκε :new_sugkrotima:και θεωρω (για τα δικα μου δεδομενα) οτι με την κονσερβα προγραμμα που φοραω αυτη την στιγμη παει αρκετα καλα (για το 0,9bar που δουλευει):Party_fest39: τωρα το προβλημα που υπαρχει ειναι με την τρομπα βενζινης (για οταν θα παω για το προγραμμα) διοτι θελω να την βαλω μεσα στο ρεζερβουαρ (αν και δεν το βλεπω).

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια...:biggrinthumb:

Ευχομαι και εγω με την σειρα μου (στον εαυτο μου):whoohoo: οχι αλλα συνεργεια:diablo:...οχι αλλα συνεργεια:diablo:...οχι αλλα συνεργεια:diablo:...(το λεω 3 φορες μπας και πιασει τοπο)...

Λοιπον εχουμε και λεμε το αυτοκινητο βγηκε :new_sugkrotima:και θεωρω (για τα δικα μου δεδομενα) οτι με την κονσερβα προγραμμα που φοραω αυτη την στιγμη παει αρκετα καλα (για το 0,9bar που δουλευει):Party_fest39: τωρα το προβλημα που υπαρχει ειναι με την τρομπα βενζινης (για οταν θα παω για το προγραμμα) διοτι θελω να την βαλω μεσα στο ρεζερβουαρ (αν και δεν το βλεπω).

Τα έχουμε πει και τα εχουμε ξαναπει...βαλε μια Bosch απο κατω

και ασε τις πατέντες για αυτούς που δεν ξέρουν...

Εγω σαν 'νεος' μαθαινω καλύτερα... :new_thumright:

Link to comment
Share on other sites

Αντε φιλε να ειναι ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ και να εχεις απο εδω και περα ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ ταξιδια.

 

Υ.Γ. ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΛΕΜΕ

Link to comment
Share on other sites

Άντε ρε Μητσάρα,άντε ρε φίλε με το καλό και όπως το είπες.ΟΧΙ ΑΛΛΛΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ

Ένας μήνας ακόμη και θα τα πούμε από κοντά στην εκδρομή,αν και μαθαίνω από τον Μιχάλη,ότι κάνεις καλή δουλειά :dansen:

Link to comment
Share on other sites

επειδή τον όρο συνεργίο τον έχω κάνει επιστήμη βάλε μία εξωτερική και τελειώνε άσε τις πατέντες.αίντε και βουρ για πρόγραμμα να είσαι έτοιμος για το bansko.

Link to comment
Share on other sites

επειδή τον όρο συνεργίο τον έχω κάνει επιστήμη βάλε μία εξωτερική και τελειώνε άσε τις πατέντες.αίντε και βουρ για πρόγραμμα να είσαι έτοιμος για το bansko.

Μαλλον τελικα κατι τετοιο θα κανω και τελειωνει το θεμα γιατι :ranting2:...

Link to comment
Share on other sites

Μητσαρα καλοριζικο και σιδερενιο!!! :new_thumright:

 

Ευχαριστω ρε φιλε ευχομαι και για το δικο σου το ιδιο (αν και μαθαινω για το δικο σου απο τον Ηλια...Ξερεις εσυ ποιον)

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη καλοριζικο και καλοταξιδο!! Τουμπανο στο Bansco... Δωσεεε:dansen:

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη καλοριζικο και καλοταξιδο!! Τουμπανο στο Bansco... Δωσεεε:dansen:

 

................

 

 

Edited by NOEL-S3
Link to comment
Share on other sites

ουτε καρφιτσα δεν πεφτει εκει μεσα!!! ακριβως το αντιθετο θελω να κανω εγω στο δικο μου!! εχω βαρεθει τα κοψιματα και τις γρατσουνιες οταν παω να φτιαξω κατι στο μηχανοστασιο!!!

 

για τι ιπποδυναμεις μιλαμε τωρα πλεον Δημητρη? προγραμμα στον εργοστασιακο εγκεφαλο?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.