Jump to content

FOUR RINGS FESTIVAL 2010


Recommended Posts

Τους συναντησα στα συνορα εγω και ο αδρφος μου πριν απο λιγη ωρα.

Ειναι ολοι κομπλε κεφατοι οπως παντα.

Καλα να περασετε παιδες.

Link to comment
Share on other sites

Ρε αφηστε το ιντερνετ κ πιαστε κανενα μπουκαλι!!!:party2:

 

Χθες έγινε χαμός στο lobby του ξενοδοχείου !

Πείναμε μέχρι τις 2¨30.

Κάναμε κόντρα με τους Βούλγαρους φίλους μας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά περνάμε φοβερα. Σημερα είδαμε και το S1 και πάθαμε πλάκα! Α, να πω και ενα ανεκδοτο: Ποια είναι η πιο δύσκολη εγχείρηση; Να βγάλεις το S1 από το μυαλό του Δημητρη...... Οποίος κατάλαβε, κατάλαβε...

Link to comment
Share on other sites

Σας παρουσιάζω το επόμενο αυτοκίνητο του Δημήτρη που πλέον παραμιλάει.. Δεν ξέρω τι του συμβαίνει :sCo_hmmthink:

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=TjmluoIvosg

Edited by Giannis Amar
Link to comment
Share on other sites

Καθόμαστε και ασχολούμαστε με rs4,Tfsi, s4, s3, r8 biturbo, εισαγωγη, προγραμμα ΒΤ και π@π@ριες. Εδώ Μιλάμε για gt40x turbo με 1.8 bar στα 850hp και τα αλλα όλα τα ακούω μύγες..

 

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Καθόμαστε και ασχολούμαστε με rs4,Tfsi, s4, s3, r8 biturbo, εισαγωγη, προγραμμα ΒΤ και π@π@ριες. Εδώ Μιλάμε για gt40x turbo με 1.8 bar στα 850hp και τα αλλα όλα τα ακούω μύγες..

 

 

 

Δημήτρης

 

 

ΩΧ...αρρωστησε αυτος...:sHa_comfort:

Link to comment
Share on other sites

Τον βγάλατε εύκολα από το S1, γιατί μόνος του αποκλείεται να βγήκε.......και οι φωτό .... θέλω 40άρα για να τις δώ......

 

Δημητρη απλά δεν μπορώ να περιγράψω με λόγια τι έζησα.. Μόλις μου είπαν μπαίνεις!!! σε 3 λεπτά Είχα βάλει κράνος και ήμουν στο πιο γρήγορο αυτοκίνητο που Είχα μπει.. Είμαι άρρωστος

 

 

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη απλά δεν μπορώ να περιγράψω με λόγια τι έζησα.. Μόλις μου είπαν μπαίνεις!!! σε 3 λεπτά Είχα βάλει κράνος και ήμουν στο πιο γρήγορο αυτοκίνητο που Είχα μπει.. Είμαι άρρωστος

 

 

 

Δημήτρης

 

Έλα...υπερβολές... Έχεις μπει και στο δικό μου!!! :sHa_sarcasticlol: :sHa_sarcasticlol:

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη απλά δεν μπορώ να περιγράψω με λόγια τι έζησα.. Μόλις μου είπαν μπαίνεις!!! σε 3 λεπτά Είχα βάλει κράνος και ήμουν στο πιο γρήγορο αυτοκίνητο που Είχα μπει.. Είμαι άρρωστος

 

 

 

Δημήτρης

 

 

Μου θυμίζεις, ως κοινό θνητό πλέον :sHa_sarcasticlol: , την πρώτη φορά που μπήκα σε γρήγορο αυτοκίνητο συνοδηγός και με το πρώτο γκάζι ένιωσα την αδρεναλίνη να φτάνει Θεό........Μέσα σε αυτό το κτήνος δεν μπορώ να φανταστώ τί έγινε... Του χρόνου έρχομαι και εγώωωωωω.

Edited by Dikonou
Link to comment
Share on other sites

Από που να ξεκινήσω και από που να τελειώσω δε ξέρω..με λίγες λέξεις θα πω ότι ήταν κάτι το ΜΟΝΑΔΙΚΟ....



Σήμερα λοιπόν έληξε με τεραστια επιτυχία η συνάντηση του Audi sport club Ελλάδος,Βουλγαρίας και Ρουμανιας,ένα τρελό διήμερο με πολλές εκπλήξεις,γέλιο,κόσμο,αυτοκίνητα και ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ.

 

Όλα ξεκίνησαν μέσα σε ένα TTQ 3 άτομα πηγαίνοντας για Μπάνσκο,ο ενθουσιασμός και η αναμονή των τελευταίων ημερών εμφανή στα πρόσωπα μας.Στο δρόμο κατά τύχη βρίσκουμε το club της Σερβίας όπου πηγαίναμε κομβοι.Φτάνοντας στο Μπάνσκο έχοντας προορισμό το ξενοδοχείο κατά τις 18.00 τελικά φτάνουμε στο προορισμό μας.

Η θεα μαγευτική όχι του ξενοδοχείο όσο των αυτοκινήτων audi που βρίσκοντας παρκαρισμένα έξω από το parking,μέσα στο parking αλλα στο ασφυκτικά γεμάτο υπόγειο parking.Εκείνη τη στιγμή καταφθάνει και ο AlexisP.Αφού τακτοποιούμε τα πράγματα στα δωμάτια κατεβήκαμε όλοι για φαΐ και μετά στο party όπου γίναν και οι πρώτες γνωριμίες με τα παιδιά των άλλων club. Το καφέ μας διέκοψε ένας ξαφνικός σεισμός καθώς οι τζαμαρίες ήταν έτοιμες να σπάσουν από τον ήχο του Audi s1.Όλοι βγήκαμε έξω με τις κάμερες να δούμε το πραγματικό τέρας.Πρόκειται για ένα audi S1 φτιαγμένο στη βουλγαρία από το μηδέν.Το αποτέλεσμα δε προδίδει κάτι τέτοιο όμως..

OΚόσμος κοιτούσε και αφού έγινε η αρχή τότε είπα να κάνουμε το επόμενο βήμα,πήγα και ρώτησα τον Zlatkov αν μπορώ να μπω στο αμάξι και να βγούμε φωτογραφία.H απάντηση του ήταν ναι αλλα μονο εσύ η το πολύ αλλα 2 άτομα.Το να μπεις στο audi χρειάζεται οπωσδήποτε μερικά μαθήματα ευλυγισίας καθώς το χαμηλό ύψος,τα roll bar και το carbon ρεκάρο το κάνουν σχεδόν ακατόρθωτο.Τι να πω δε το οδήγησα αλλα ήταν κάτι πολύ πρωτόγνωρο να κάθεσαι στη θέση ενός rally car ...

Η επομενη μέρα μας επιφύλασσε ένα διαφορετικό αγώνα καθώς σε μια αυτοσχέδια πιστα διαγωνιστήκαμε με αυτοκινητάκι του golf.Η πρώτη συμμετοχη ήταν η δικια μου και ΕΝΩ ΔΗΛΩΣΑ πως δε θέλω να με βάλουν πρώτο κατά τύχη φωνάζουν το όνομα μου πρώτο.Το γέλιο και οι κραυγές προς τους αγωνιζόμενους άφθονο καθώς και το θέαμα. Οπως και να το κάνουμε σαν το Jackass ήμασταν χάχα.Αφού διαγκωνιστήκανε και τα 3 club ανακοινώθηκε πως ο νικητής θα κάνει βόλτα με το Zlatkov Niki με το S1......Και ναι ήμουν ο δεύτερος καλύτερος στη βαθμολογία και πρώτος της Ελληνικής ομάδας.Η χαρά μου δε περιγράφεται αλλα και η γκαντεμιά μου καθώς με του βάλαν μπρός το τέρας κάνανε παράπονα για το θόρυβο οι golfers με αποτέλεσμα τη δυσαρέσκεια του κόσμου αλλα και τη δικια μου να αναβληθεί η διαδρομή.Οι περισσότεροι από εμάς ήμασταν λίγο πεινασμένοι και αποχωρήσαμε για φαΐ έλα όμως που τελικά το κατέβασαν μέσα στη πόλη το S1.Τυχερός τελικά ο τρίτος της βαθμολογίας ο ρουμάνος καθώς βρισκόταν εκεί και έκανε βόλτα,άτυχος ο Δημήτρης με το A4 όπου έσπασε το S1 και δε πρόλαβε να μπει σχεδόν και μεγάλος γκαντεμης εγώ που έμεινα χωρίς τη βόλτα που δικαιομουνα........

Ο Zlatkov με είπε πως θα προσπαθήσει να φτιάξει με τη ομάδα του τη βλάβη και αν είναι έτοιμο να με κάνει βόλτα...

Τελικά μετά το φαΐ μαζευτήκαμε στο ξενοδοχείο όπου ξεφαντώσαμε στα SPA βάζοντας κίνδυνο μέχρι και τη ζωή μας στις σάουνες...

Το τελικό party ήταν γεγονός όπου ήπιαμε,χορέψαμε,τραγουδήσαμε μέχρι τις 5 η ώρα το πρωί.....Ναι το ξύπνημα στις 9 ήταν ακατόρθωτο αλλα υποχρεωτικό.Το γέλιο ήταν όπου οι περισσότεροι δε μιλιόμασταν στο πρωινό ήταν κάτι σαν τη umprella του resident evil σα ζόμπι ήμασταν.

Συνεχεια είχε φωτογράφιση στο βουνό του μπάνσκο σχεδόν τέρμα πάνω σε μια φανταστική διαδρομή με τέλειο φόντο.Η χρήση pmr βοηθησε αρκετά ώστε να κάνουμε ένα αγώνα rally έως πάνω σε βρεγμένο δρόμο QUATTRO RULES...

μετά τη καθιερωμένη φωτογράφιση και χαιρετισμό .

 

 

Y.G. Έχω να ευχαριστήσω τους: Adui,L3g3nd,Dhmhtrhsa4,Ντίνος Dj,kitty,LekoS3 Το Security μου...χάχα και γενικά όλους που μπόρεσαν και παραβρέθηκαν στη συνάτηση και στη καλή παρέα μας.

Y.G.2 :Το γνωρίζω πως ένα θέμα χωρίς φωτογραφίες δε λέει αλλα το υλικό και τα βίντεο είναι τόσα πολλά που θα χρειαστώ μερικές μέρες να τα ανεβάσω.

 

Τα καλύτερα έρχονται όμως...

 

 

 

Ελπίζω να τα πούμε και του χρόνου στο επόμενο Four Ring Festival



Edited by Soki
Link to comment
Share on other sites

Καθόμαστε και ασχολούμαστε με rs4,Tfsi, s4, s3, r8 biturbo, εισαγωγη, προγραμμα ΒΤ και π@π@ριες. Εδώ Μιλάμε για gt40x turbo με 1.8 bar στα 850hp και τα αλλα όλα τα ακούω μύγες..

 

 

 

Δημήτρης

Εχασες τα αυγα και τα πασχαλια :laughing: :laughing: :laughing:

Edited by Alex
Link to comment
Share on other sites

Έφτασα κι εγώ στα Ιωάννινα πριν από λίγο. Τα λόγια είναι περιττά... ΑΨΟΓΗ διοργάνωση, κέφι και ένα πολύ όμορφο μέρος συνέθεσαν ένα τέλειο τριήμερο χαράς, ξεκούρασης και ένωσης των κύκλων μας ;)

Edited by Soki
Link to comment
Share on other sites

Έφτασα κι εγώ στα Ιωάννινα πριν από λίγο. Τα λόγια είναι περιττά... ΑΨΟΓΗ διοργάνωση, κέφι και ένα πολύ όμορφο μέρος συνέθεσαν ένα τέλειο τριήμερο χαράς, ξεκούρασης και ένωσης των κύκλων μας ;)

 

 

Μόλις έφτασα και εγώ σπίτι κουρασμένος ύστερα απο 9 ώρες στον Δρόμο. Τι να πω, αλλο ένα μοναδικό Εvent έφτασε στο τέλος του. Όσοι δεν ήρθατε χάσατε αλλά θα έχετε την ευκαιρία σύντομα να δείτε πολλά videos, φωτογραφίες.

 

 

Παρακαλώ όλα τα μέλη που έχουν video ή φωτογραφίες να τα στείλουν στο sokitoz@hotmail.com ώστε να αναρτηθούν στις αντίστοιχες ενότητες του portal/forum.

Link to comment
Share on other sites

Το FRF έχει τελειώσει αλλά εγώ συνεχίζω εδώ με τα παιδιά στη Σαλονικη...

 

Το event ήταν και φέτος υπέροχο. Δεν έχω να πω κάτι παραπάνω από όσα περιέγραψε ο φίλος nikosTT παραπάνω, στο υπερπληρες ποστ του! Ευχαριστούμε όλα τα παιδιά που βοήθησαν στην οργάνωση αυτού του φοβερόυ τριημέρου! Επίσης χάρηκα πολύ που γνώρισα πολλά κ αξιόλογα άτομα όπως τον skysurfer,

τον dimallroad, τον qusq5, τον nikosTT, τον giannis amar, τον aguman. Συγνώμη αν ξεχναω κάποιους... Φυσικά χάρηκα που ξαναειδα από κοντά και όλα τα υπόλοιπα παιδιά! Άντε, και του χρόνου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.