Jump to content

Α3 1.8 Tfsi f/l sportback Κ04RS550+ Forged!!


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Κοντά στα 50 πρέπει να είμαι......

 

Μόνο 30000 Γιώργο........σιδεροφάγος όντως!!!! Σήμερα σε γέμισμα με την μεγάλη με τρίτη και 3400 πήγα για 4000 καρφί αλλά όχι κάτι παραπάνω....δεν νομίζω να σπίνιαρε.....γιατί τα χλμ ανέβηκαν ομαλά.....θα δούμε.......

Link to comment
Share on other sites

πες τον κοσμο οτι δουλευεις 2,4 οβερ ,πες τα ολα μη λες μονο οτι πατηναρει ,πες και το γιατι ,γατακι.

Xaxaxaxaxaxaxa λιώνω
Link to comment
Share on other sites

πες τον κοσμο οτι δουλευεις 2,4 οβερ ,πες τα ολα μη λες μονο οτι πατηναρει ,πες και το γιατι ,γατακι.

Πάτε και τα πειράζετε τα αυτοκίνητα και μετά πατιναρει ο δίσκος και παραξενευεστε!

Ρε σα δε ντρέπεστε!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πες τον κοσμο οτι δουλευεις 2,4 οβερ ,πες τα ολα μη λες μονο οτι πατηναρει ,πες και το γιατι ,γατακι.

Ναι ρε και τώρα μου στέλνουν κωδικό από πιστόνι Vag που βρήκαν στον Άρη...μάλλον δικό μου θα είναι................

Θα δώ τίς επόμενες μέρες εάν θα επιμείνει...και εάν ναι θα βάλω WG forge μπλέ ελατήριο να ξεμπερδεύω.................κατευθείαν για δίσκο μετά.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι ήταν ελαττωματικός ο δίσκος. Αποκλείεται να έφταιξαν τα μόνο 55 κιλά ροπής. 0:)

Πέρα από την πλάκα νομίζω μια χαρά άντεξε.

Φτιαχτος ή έτοιμος ?

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμος οργανικός αλλά δεν ήμουν και ο πιο φιλικός στην χρήση ιδιοκτήτης, οπότε πιστεύω σχετικά καλούτσικα άντεξε για το ξύλο που έφαγε......Να δούμε .....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι ιδίως σε απαιτητική χρήση. Απλά σου δημιουργεί έξοδα.. Υπάρχουν και κάποιοι που φτιάχνουν (σχετικά οικονομικά) αλλά δεν ξέρω αξιοπιστία

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι ιδίως σε απαιτητική χρήση. Απλά σου δημιουργεί έξοδα.. Υπάρχουν και κάποιοι που φτιάχνουν (σχετικά οικονομικά) αλλά δεν ξέρω αξιοπιστία

Απο δική μου εμπειρία : μακριά...

 

 

Δημήτρης

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dikonou + φιλικός + φίλους + συμβουλές = TRUE VALUE.

 

Dikonou + φιλικός + οδήγηση = ΆΤΟΠΟ/ΆΚΥΡΟ/does not compute κτλ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εάν όντως είναι θέμα, θα λύσω να δώ εάν θα αλλάξω μόνο δίσκο ή θα χρειαστεί και το πλατό.

 

Δημητρη....αν του εχεις ριξει τοσο ξυλο οπως λες πιθανο να χρειαστεις κ βολαν...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Τελικά απ' ότι φαίνεται δεν έχω φάει δίσκο, αλλά έκοψα μια βάση μηχανής και ο αισθητήρας εκκεντροφόρου θέλει και αυτός αλλαγή........χάνει λαδάκι από τα πλάγια.......

 

Αυτά.....και ελπίζω να σταματήσω εδώ.......με τις χαζοβλάβες...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο αισθητήρας άλλαξε από μεταλλικό σε πλαστικό και αυτό που παρατήρησα είναι πως εσωτερικά έχει πλέον δυο οπές για λίπανση αντί για μια που είχε πριν.

Συν την αλλαγή στην φύσα του αισθητήρα.

Παρήγγειλα και βάση μηχανής....Α! Τι λέγαμε για χαζοβλάβες; κλειδαριά πίσω από τον οδηγό μου κάνει νερά....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο αισθητήρας άλλαξε από μεταλλικό σε πλαστικό και αυτό που παρατήρησα είναι πως εσωτερικά έχει πλέον δυο οπές για λίπανση αντί για μια που είχε πριν.

Συν την αλλαγή στην φύσα του αισθητήρα.

Παρήγγειλα και βάση μηχανής....Α! Τι λέγαμε για χαζοβλάβες; κλειδαριά πίσω από τον οδηγό μου κάνει νερά....

και άργησες... :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικά απ' ότι φαίνεται δεν έχω φάει δίσκο, αλλά έκοψα μια βάση μηχανής και ο αισθητήρας εκκεντροφόρου θέλει και αυτός αλλαγή........χάνει λαδάκι από τα πλάγια.......

 

Αυτά.....και ελπίζω να σταματήσω εδώ.......με τις χαζοβλάβες...

Ιδια ακριβως βλάβη με τον αισθητήρα εκκεντροφόρου εχω κ εγω. Άλλαξα την φλάντζα εσωτερικά αλλα κ πάλι χάνει ελάχιστα. Σου είπανε που οφείλεται;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ιδια ακριβως βλάβη με τον αισθητήρα εκκεντροφόρου εχω κ εγω. Άλλαξα την φλάντζα εσωτερικά αλλα κ πάλι χάνει ελάχιστα. Σου είπανε που οφείλεται;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

στο ότι ΔΕΝ σηκώνετε 2μπαρο...... σηκώστε 2μπαρο να ισιώσει το μοτέρ!!!!!!

πόσες φορές θα το γράψω πια?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Dikonou changed the title to Α3 1.8 Tfsi f/l sportback Κ04RS550+ Forged!!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.